reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kochane, po ostatnich złych wiadomościach zamknęłam się w swoim małym domku i sobie cicho łkam......
Dobrze, że mam książki to się udaję w ich świat....obecnie "Ciemniejsza strona Greya". Duża ze mnie dziewczynka, ale lubię takie bajki....


Czytam Was i trzymam kciuki za wszystkie starania i cieszę się z ciągłych dobrych wiadomości! Oby tak dalej!!!


Od dziś jestem na antykoncepcji.....a naiwnie myślałam 3 lata temu, że już never ever :(


Oby to miało jakiś sens!
 
reklama
Lawendowy_sen - nie mam zamiaru przesadzać z uspokajaczami. Ale dr i tak był zabawny :-D
Właśnie dorwałam fajną relaksującą muzyczkę i zastanawiam się nad kupnem płytki przez net, a w zasadzie mp3. Kiedyś tutaj jakaś dziewczyna podała linka do uspakajającej muzy i właśnie z niego korzystam :-D
Kobiety w ciąży | Radio • Muzyka • Piosenki • Dla dzieci | Radio4baby mega polecam i przyszłym mamusiom i mamusiom.
 
Drk takie to trochę dziwne, ale żeby mieć maluszka trzeba właśnie zacząć od takich tabletek :-) i głowa do góry, bo już jesteś coraz bliżej!
 
sony - widzisz!! A tak sie martwilas!! Wiedzialam, ze jest dobrze, tak ladnie beta Ci przyrastala.. Gratulacje i dbaj o siebie !!!

sylwia - gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beta - wspolczuje :( przykro mi bardzo!!!
 
Dziewczynki, trzymajcie kciuki za mija bete jutro i usg... Ostatnio bete robilam tydzien temu i nie mam pojecia co sie tam u mnie dzieje. Mam wielkiego stresa... No i mam nadzieje ze te moje jajniki po tygodniu zmniejszyly sie chociaz o centymetr...

A ja myslalam ze najgorsze to czekanie na pierwsza bete... Ale ten stres jest tylko wiekszy!
 
Dziewczynki, trzymajcie kciuki za mija bete jutro i usg... Ostatnio bete robilam tydzien temu i nie mam pojecia co sie tam u mnie dzieje. Mam wielkiego stresa... No i mam nadzieje ze te moje jajniki po tygodniu zmniejszyly sie chociaz o centymetr...

A ja myslalam ze najgorsze to czekanie na pierwsza bete... Ale ten stres jest tylko wiekszy!

Milagors - kciuki już dzisiaj zaciskam mocno wobec tego &&&&&&. A betka to cały czas nie jest tak mega ważna, chociaż na pewno będzie u Ciebie wysoka.
 
reklama
Sony - kochana gratuluje - no nareszcie zobaczylas te twoje serduszko:) Gratulacje i spokojnej ciazy

Sylwia - jejciu gratulacje ogromne!!! Widzisz dobra passa trwa - wiedzialam ze bedzie dobrze - w koncu musi zostac nam to wszystko wynagrodzone - niech teraz betka przyrasta i zdrowej spokojnej ciazy


Gosia - no to czekamy na betke do jutra - ale tak jak piszesz sikaniec juz jest wiec nie moze byc inaczej jak pozytywnie. Gratuluje Mamusiu

Betka bardzo mi przykro ze tobie sie nie udalo - kurcze strasznie przykro zwlaszcza ze tu takie dobre wiadomosci... no musisz jakos to przetrwac i sie nie poddawac - dzisiaj pewnie to zadne pocieszenie ale zobaczysz bedzie jeszcze lepiej i napewno tez sie doczekasz swojego maluszka. Rozumiem ze masz jakies mrozaczki tak??

Gotadora - piekny obrazek z tym chlopcem az mi sie lezka zakrecila...

Malinus - jutro &&&&&&&& zacisniete na maksa - ja criotransfer mam w czwartek takze dwa dni po tobie... ja biore tylko progesteron dopochwowo rano i wieczorem to pielegniarka nie kazala mi go rano brac wezme go dopiero po transferze... ale tu moze sa inne zasady...

KUdre dziewczyny naprodukowalyscie tyle ze konca nie widac mala przerwa w nadrabianiu ide kawke sobie zrobic... cdn
 
Do góry