reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Soniak...KOCHANA WIELKIE, OGROMNIASTE GRATULACJE!!! kobito, juz teraz możesz się uspokoić i cieszyć ciaza!!

Sylwia...a nie mówiłam,ze Lilka doprowadzi cię do ciazy!!!! Wiedziałam,ze tak bedzie, więc o ciebie byłam totalnie spokojna:D buziak i teraz czekam na pierwsze usg kropka/kropek !!
 
reklama
Sony - gratuluję, no to teraz w pełni cieszysz sie ciążą!
Gosia, Sylwia - hurra, jesteście mamami - spokojnych 9 mcy:-)
Sylwia - z tego co pamiętam to nie byłas zadowolona z N, pewnie trochę im wybaczyłaś:-) Mogę spytac u kogo się leczysz?
 
Hej dziewczyny,
jestem tak nieregularna ze niebawem mnie wykluczycie;-)
W pracy nie mam jak podczytywać pracuje długo, wiec jak już dopadam na spokojnie do komputerka to tylko delikatnie podczytuje. Dzisiaj nadrabiam zaległości :-)

Sylwia, Gosia, Oskaa
ogromne gratulacje:)))
Sony, cudowne wrażenie, zazdroszczę pozytywnie:-)
Gotadora, przeczytałam Twój blog/pamiętnikk, wzruszający, niesamowita pamiątka i niesamowite uczucia:-) Gratulacje bliźniaków jak sie czujesz?

Beta, może to plamienie? ważne ze masz pozytywne nastawienie, tak trzymaj!

Lawendowy, do jesieni szubko czas zleci, i znowu zaczniesz procedurę, niestety takie jest życie, pieniądze szczęścia nie dają ale bez nich ciężko jest.... ja mam nadzieję, że moje crio się uda bo jak nie to załamka, po pierwsze brak funduszy, po drugie ciężko to psychicznie przejść...Wiec podziwiam Twoja silę!

Kinga, a Ty już po transferze? i jak?

Agapl, jak się czujesz?

Tequila tak mi przykro, ale trzeba być dobrej myśli...

Jeśli kogoś pominęłam bardzo przepraszam, piszecie tak szybko, że ciężko ogarnąć :-)


Mnie z kolei czeka jutro crio transfer, więc baaaaardzo proszę o miliony kciukasków. Niestety nie będę miała wolnego po(w środę od rana w pracy), wiec mam nadzieję, że to nie zaszkodzi. Postaram się nie forsować. Plasterki przygotowane zgodnie z Waszymi zaleceniami:tak:

Mam tylko jedno głupie pytanie, od kilku dni biorę luteinę dopochwową 3x2, crio mam mieć po południu to rano zastosuję ale czy stosować tą popołudniową dawkę jeśli 2 godziny pożnij mam miec crio, czy dopiero po? Ta cholerna luteina jest beznadziejna.... Poza tym biorę jeszcze duphaston, acard i encorton i etrofem i fatalnie się po nich czuje a szczególnie w samochodzie mdli mnie ze hoho.

Miłego wieczorku;-)
 
Malinuś :-) dziękuje, czuje się dobrze, dużo śpie :-D

ja swoją luteinę biorę o 7:30, w dniu transferu również, transfer był później, bo o 12:40

pozdrawiam i trzymam kciuki &&&&&

Kinga czekamy na Was :-)
 
Oskaa, Gotadora, może zrobię tak jak Ty Gotadora, że pierwsza dawka 0 7.30, druga około 12.30 to powinna już się rozpuścić kurcze ona jest taka kłopotliwa....
 
Dziękuję za wszystko :) Za to, że wierzyłyście w moje dzieciaczki bardziej ode mnie, za słowa otuchy, kciuki i wszystko inne :-D:-D:-D

Nadal nie może do mnie dotrzeć, że wynik był inny niż 0. Na prawdę dla mnie to szok, od piątku ryczę że nie wyjdzie. Dzisiaj uśmiechnęło się do mnie szczęście i mam nadzieję że już zostanie ze mną. Jednak po powrocie do domu znów zaczęłam się martwić, bo przecież hcg 77 nie oznacza, że wszystko będzie dobrze. Wiem, szukam dziury w całym, ale boję się o wszystko. Zaczynam się bać co będzie w środę, czy wyniki będą odpowiednie jak na 48 h po pierwszych. Ehhh, i oby progesteron się podniósł, bo mam za niski teraz :-(

kiwisia zostałam w novum i to dzieki milia. To ona mi poleciła dr. Obuchowską i jestem jej wdzięczna za to. Prowadziła mnie do transferu i widać jej zaangażowanie w tym co robi, robiła mi transfer, a dzisiaj mnie między pacjentami przyjęła :)
 
malinus - mi lek. powiedziała żeby już wieczór przed brac tylko podjęzykową z tym ,że ja transfer miałam już o 8 rano. Zadzwoń i spytaj czy brac tą rano będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuczki za maluszki i udany transfer.
 
Malinus, dziekuje, czuje sie dobrze. Czasem w brzusiu cos pociagnie,czy zakluje. A za Ciebie i Twoj jutrzejszy transfer trzymam juz kciuki &&&&&&&& a luteine wzielabym po crio.

Beta,kochana dlaczego Ty na bete wybierasz sie dopiero w piatek??? Trzeba zrobic badanie z krwi. Na moim skierowaniu na bete jest napisane,zeby ja zrobic nawet jesli przyjdzie @
 
reklama
No i jestem, pod agrestem, a raczej już w domu. Co to się dzisiaj działo, to najstarsi górale, tego nawet nie przewidzieli.
Rodzice, to chyba czekali z utęsknieniem, żeby w końcu wypchnąć dziecko, na cały dzień, do szkoły. I po kłopocie.

Kinga, co u Ciebie???? Jak się czujesz????

Malinuś, i ja przyłączam się do kciuków za jutrzejszy crio &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry