reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Evela ja się jeszcze ciagle zastanawialam kiedy zrobię ta betę [emoji81], ale chyba wytrwam tym razem te 10 dni po raz pierwszy [emoji1377]. Wczoraj miałam na zabiegu jedna z moich ulubionych klientek ginekolog i mi mówiła ze mam nie myśleć, żyć normalnie i czekać 10 dni i nie wysyłać jej smsa wcześniej [emoji777] [emoji23] z zakazów dźwiganie ciężarów i nie skakać na trampolinie [emoji23], ona to się już wpisała w to moje invitro, bo to ona mnie popchnęła 3 lata temu do robienia badań i zaalarmowała ze coś może być nie tak.
Wiec proszę wpisz mnie na betę na 8.10 [emoji86] [emoji8]
[emoji1787] Dopisane!pamiętaj nie skacz na trampolinie [emoji6]
 
kurczę, a pewnie miała taką chęć 😂 😂 😂
😂😂😂 bym poskakala
Dzis nie pracuje i pojadę chyba do Ikeii, bo tak leje u nas i jest brzydko, ze muszę poprawić humor i @Natsnats mi ochoty narobiła 😂, nie wiem jeszcze po co, ale przecież tam zawsze coś znajdę, tym bardziej ze właśnie wypłata mi weszła na konto 😎🤓
 
😂😂😂 bym poskakala
Dzis nie pracuje i pojadę chyba do Ikeii, bo tak leje u nas i jest brzydko, ze muszę poprawić humor i @Natsnats mi ochoty narobiła 😂, nie wiem jeszcze po co, ale przecież tam zawsze coś znajdę, tym bardziej ze właśnie wypłata mi weszła na konto 😎🤓
łooooo pani, zazdro 😘 I o ikeeę i o wypłatę😂 Ja do najbliższej Ikei mam prawie 200km:( Napisz co tam sobie sprawiłaś😘
A wiesz, że ja mam taką mini trampolinę do ćwiczeń 😜 Ale zapał minął i leży w kącie😜
 
łooooo pani, zazdro 😘 I o ikeeę i o wypłatę😂 Ja do najbliższej Ikei mam prawie 200km:( Napisz co tam sobie sprawiłaś😘
A wiesz, że ja mam taką mini trampolinę do ćwiczeń 😜 Ale zapał minął i leży w kącie😜
No pewnie ze napisze 😘 Ty z ta trampolina to jak ja ze steperem, kupiłam i mąż mówi ze jedyne ćwiczenie które do tej pory zrobiłam, to wyciągnęłam z kartonu 😂😂😂 i tak sobie stoi w kącie, a teraz przecież nie będę popylac na stepperze 😜
 
reklama
[emoji23][emoji23][emoji23] bym poskakala
Dzis nie pracuje i pojadę chyba do Ikeii, bo tak leje u nas i jest brzydko, ze muszę poprawić humor i @Natsnats mi ochoty narobiła [emoji23], nie wiem jeszcze po co, ale przecież tam zawsze coś znajdę, tym bardziej ze właśnie wypłata mi weszła na konto [emoji41][emoji851]
Ale piąteczek przed Tobą! Zazdroooo [emoji6]
 
Do góry