reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja się poddaję - @annemarie nie podołała to i ja nie dam rady 😂 No chyba, że polecą ku...wy i ch...je😂😂😂
Eeee tam,nawet sie nie staralam.Mysle,ze tu wiekszosc to dorosle kobity i zdaja sobie sprawe ,ze taka" sraczką" szkodza rowniez dzieciom,podajac im kroplowke z hormonem stresu .🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️😅ale jak ,kto lubi...
 
Moja dr mówi żebym do tego podeszła na spokojnie i nie nastawiała się zbyt pozytywnie bo za pierwszym razem zaszłam w ciążę od tak czyli statystycznie rzecz biorąc teraz może być problem
No ale negatywnie też się nie można nastawiać przy takich dobrych wynikach symulacji 😉 no weź nie fisiuj ✌😜 wszystko idzir jak trzeba póki co. Nie szukaj złych fluidów na siłę 😏
 
No ale negatywnie też się nie można nastawiać przy takich dobrych wynikach symulacji [emoji6] no weź nie fisiuj [emoji111][emoji12] wszystko idzir jak trzeba póki co. Nie szukaj złych fluidów na siłę [emoji57]
No cieszę się bardzo ale tak mnie wkurza takie gadanie. Właśnie ze się nastawiam na to że się uda i wcale do tego nie podchodzę na spokojnie. Niech sobie gada co chce uda się i już [emoji16]
 
N
No cieszę się bardzo ale tak mnie wkurza takie gadanie. Właśnie ze się nastawiam na to że się uda i wcale do tego nie podchodzę na spokojnie. Niech sobie gada co chce uda się i już [emoji16]
Ja trochę z tej mojej procedury drę łacha z moim lekarzem. Staram się te niezbyt dobre wieści obrócić w żart i gadam bzdury😜Tak się rozładowuję i łatwiej mi złapać dystans 😉 Lekarze lubią różne rzeczy gadać, często w zaleznosci od nastroju więc nie warto wszystkiego aż tak brać do serca ✌
 
reklama
Do góry