reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nadrobiłam od wczoraj chyba 10 stron :-D
I już nie wiem co komu miałam odpisać 🙈

Powiedzcie mi dziewczyny, bo już sama jestem tępą dzidą :rofl2: Od kiedy liczy się ciążę po transferze? Normalnie od pierwszego dnia okresu??

Tak powinno się liczyć ja używam Google :) wpisuje calculator in vitro i używam zagranicznych stron do wyliczeń, tam są pola wyboru czy transfer 3 czy 5 dniowy
 
Dr powiedziała że zwiększa leki, że szanse są mniejsze ale są bo okienko implementacyjne nie jest jeszcze zamknięte. Czy komuś zdarzył się taki cud??? Zastanawiam się czy takie cuda się zdarzają czy to po to żebym załamała się w poniedziałek przy 3 weryfikacji. Jak wyniki będą źłe w poniedzialek... Nie będę wam tu pesymizmu siać... Nie wiem czy następne podejście będę robić.... szkoda gadać. A do poniedziałku daleko... 😭😭😭😭😭
A który to Twój dpt i który transfer? Może jeszcze coś zaskoczy? ✊ ✊ ✊
 
@nieagatka @Pola87 @Mala0494

Właśnie czytałam, że niby od pierwszego dnia okresu jak przy naturalnej ciąży. Ale np. u mnie transfer był dopiero 22 dnia cyklu, a cykle raczej zawsze miałam 26-28 dniowe. Dziś mam 39 dzień cyklu, a 17dpt. I tak się właśnie zastanawiam jak to jest :D Jeszcze nic nie wiadomo, USG dopiero 13.10.2020 - wtedy się okaże co i jak... A 06.10.2020 skocze jeszcze na hormony.

Dziś w domu relaks, właśnie zjadłam fit obiad z piekarnika - rybkę z warzywami i chill :-D
 
Wiecie Co... Serio. Dziękuję wam za te o pierdziele.... Za te "kopy w dupe" 🤣🤣🤣🤣 dziś już nic nie przypomina wczorajszych objawów... Ale dodatkowej luteiny nie przestaje brac ❤️ teraz czekam na 6 godzina 18:00 aż zobaczę moje małe wielkie cudo ❤️ wiem że będzie wszystko dobrze, wierzę w to z calego serca ❤️juz sie doczekac nie mogę ❤️ a dzis jeszcze do tego doszły delikatne mdłości, wymioty i zgaga 😱😱😱😱 jak sobie z tym radzicie??
 
reklama
@nieagatka @Pola87 @Mala0494

Właśnie czytałam, że niby od pierwszego dnia okresu jak przy naturalnej ciąży. Ale np. u mnie transfer był dopiero 22 dnia cyklu, a cykle raczej zawsze miałam 26-28 dniowe. Dziś mam 39 dzień cyklu, a 17dpt. I tak się właśnie zastanawiam jak to jest :D Jeszcze nic nie wiadomo, USG dopiero 13.10.2020 - wtedy się okaże co i jak... A 06.10.2020 skocze jeszcze na hormony.

Dziś w domu relaks, właśnie zjadłam fit obiad z piekarnika - rybkę z warzywami i chill :-D
Daj dzień transferu i wiek zarodka to policzymy [emoji6]
 
Do góry