reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boze zaczynam schizowac... Jeszcze tydzień do lekarza a ja się boję że coś jest nie tak 😭😭😭nie wiem jak sobie z tym radzić 😭😭😭😭😭 lekarza niestety nie mogę przyspieszyć 😭😭😭😔😭Modlę się ciągle aby to było tyljo mylne odczucie, aby wszystko z maluszkiem było dobrze a serce biło jak dzwon ❤ mam nadzieję że tak będzie... Ale ta niepewność jest najgorsza 😭😭😭😭😭😭

Ale czemu coś ma być nie tak?! U Ciebie wszystko było ok z betą i na pewno tam się wszystko super rozwija i rośnie teraz ❤
U mnie wizyta dopiero 13.10.2020, jeżeli wcześniej coś się nie zadzieje... A dziś mam jakiś ciężki brzuch i pobolewa bardziej z prawej strony, a tam mam torbiel na jajniku :hmm: Jak chodzę to czuje jakieś ciągnięcie, rozpieranie, tak dziwnie... Chyba jutro zostanę w domu, odpocznę.
 
Odnośnie tępych dzid to kilka lat temu pewniej znajomej powiedziałam, że mamy problemy z płodnością i na pewno będzie to się wiązać z długim procesem diagnostycznym itp ale, że oboje ze mężem bardzo chcemy dziecka. Od ponad roku już nie utrzymuje z tą osobą jakiejkolwiek znajomości po tekście: ,, zamiast urządzać mieszkanie, zajęlibyście się zrobieniem dziecka”. Tak więc, tak jest pełno osób a co najgorsze czasem i matek, które nie wiem czy z niewiedzy czy z głupoty są takie nieczułe. Dlatego kochane olewamy i robimy swoje 😀
 
Odnośnie tępych dzid to kilka lat temu pewniej znajomej powiedziałam, że mamy problemy z płodnością i na pewno będzie to się wiązać z długim procesem diagnostycznym itp ale, że oboje ze mężem bardzo chcemy dziecka. Od ponad roku już nie utrzymuje z tą osobą jakiejkolwiek znajomości po tekście: ,, zamiast urządzać mieszkanie, zajęlibyście się zrobieniem dziecka”. Tak więc, tak jest pełno osób a co najgorsze czasem i matek, które nie wiem czy z niewiedzy czy z głupoty są takie nieczułe. Dlatego kochane olewamy i robimy swoje 😀
Po co w sumie urządzać chałupę? Zawsze można dzieciaka w kącie na sianie położyć😜
 
Odnośnie tępych dzid to kilka lat temu pewniej znajomej powiedziałam, że mamy problemy z płodnością i na pewno będzie to się wiązać z długim procesem diagnostycznym itp ale, że oboje ze mężem bardzo chcemy dziecka. Od ponad roku już nie utrzymuje z tą osobą jakiejkolwiek znajomości po tekście: ,, zamiast urządzać mieszkanie, zajęlibyście się zrobieniem dziecka”. Tak więc, tak jest pełno osób a co najgorsze czasem i matek, które nie wiem czy z niewiedzy czy z głupoty są takie nieczułe. Dlatego kochane olewamy i robimy swoje 😀

No tak, bo nie można urządzać mieszkania w dzień, a w nocy robić dziecka 🙈 To jest według mnie brak taktu ! Albo brak wychowania, ale też właśnie trochę niewiedza. Bo akurat te dziewczyny a to wpadły, a to zaszły bez problemu i jeszcze często są przeciwko in vitro - pierwsze w Kościele pod ołtarzem :angry: Dlatego też jakoś my się nie obnosimy z tym wszystkim, bo różne podejście mają co niektórzy. Jeżeli się uda, to oczywiście nie będzie to dla nas tajemnicą.
 
Dokładnie ona sama z dzieckiem wylądowała na wsi u rodziców i nikogo nie obrażając trudniła się pracami sezonowymi bo tatuś dziecka zniknął oraz nie płacił alimentów
Z jej strony to była po prostu zwykła chamska zazdrość o wasze mieszkanie, o to że jesteście razem, o to że sie kochacie itd. A w ręku miała tylko jednego asa na którym Wam zależało - dziecko. Nie przejmuj się 😘
 
reklama
Do góry