reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie wiem po co ta beta ale to zalecenia z kliniki oni tego wymagają przed wizyta. To już będzie 5 weryfikacja i chyba ostatnia wizyta w klinice.
Coraz trudniej mi radzić sobie z tym stresem. Byłabym nastawiona bardziej optymistycznie gdyby nie ta niska beta. Choć wiem ze tyle ile dziewczyn na forum tyle historii [emoji6] za 13 h wszystko będzie jasne. Wóz albo przewóz. [emoji110]
Kochana mysl pozytywnie! W środku rośnie już mały ananasek, który lubi spokój i nie lubi jak mama się denerwuje! Będzie pięknie, zobaczysz[emoji531][emoji8]
 
reklama
Co do szczepień...nie wykluczam ich ale pod warunkiem, że przedyskutuję je szczegółowo z lekarzem tak jak napisałaś.
Na badanie allo Mlr jestem zapisana na przyszły tydzień, wyniki będę miała albo rzutem na taśmę na chwilę przed konsultacją albo chwilę po niej.
I szczerze mówiąc chyba lepiej byłoby gdyby wynik wyszedł mocno poniżej tych 40%...bo póki co mamy chyba sytuację, że pacjent zdrowy tylko sukcesu brak...śmieszne i smutne jednocześnie.
Napisałam do Doc po transferze czy coś robimy dalej, odpisał, że jak zdecyduję się podejść po 2-3 miesięcznej przerwie do transferu to mam zrobić ponownie subpolację limfocytów (która u mnie zawsze wychodzi prawidłowo, żadnych odchyleń, nic) i dać mu znać a zmodyfikuje zalecenie...co oznacza, że on szczepień nie bierze u mnie pod uwagę bo by o nich już wspomniał. Zresztą pisałam Ci, że to jest dla mnie dziwne...po pierwszym transferze z zaleceniami (które i tak były „łagodne”) Doc mocno złagodził mi zalecenia do kolejnego a u Ciebie z kolei zwiększył, czyt. zalecił szczepienia...nie widzę tu logiki prawdę mówiąc.
Faktycznie dziwne u Ciebie z tymi zaleceniami 🤔. Logiki zero 🤔.
Ale wiesz, ja sama zaczęłam rozmowę o tych szczepieniach, bo w sumie o słabym działaniu immunopresji wiedziałam już od @Aduś16.
Na te allo czeka się chyba ok 3 tygodni. Strasznie jestem ciekawa co Ci wyjdzie 🤔
 
Od razu nie , ale po 24h? [emoji6]zobaczymy to nie priorytet.piorytet to czuc sie dobrze i bezpiecznie[emoji9]
Ja byłam 24h po w galerii bo umówiłam się wcześniej z mamą a że uważałam ten okropny ból za coś, co pewnie jest normalnością po takich zabiegach to nie zrezygnowalam. Ale to była jedna z gorszych decyzji bo ja już naprawdę się źle czułam [emoji1785]
Jeśli będziesz na siłach- idź dziewczyno i zaszalej-należy Ci się [emoji123][emoji8]
 
Ja po punkcji tez poleciałam na chińczyka do galerii a potem na ciacho i herbatkę [emoji3590] Czułam się super nic nie bolało [emoji2937][emoji2937] na drugi dzień było dużo gorzej z samopoczuciem ale coś jest w tym Chińczyku [emoji23][emoji23]
Ja tam miałam ochotę na zupę ogórkowa albo pomidorową [emoji28]
 
[emoji23][emoji1787] Coś z tym głodem jest bo ja też po punkcji tylko o jedzeniu myślałam [emoji2368] ale na galerie nie miałam kompletnie sił a w Gdańsku klinika jest doslownie w Galerii. Mimo to ograniczyłam się do zakupu tylko wody i czekolady [emoji23]
Kurczę, Ty ze swoimi jajcochami to na wozku powinnaś popylac a się jeszcze dziwisz że sił nie miałaś 😂. Ja miałam tylko 12 pęcherzyków to mogłam się lansować u Chinolka 😜
 
Nie, serio, ja się nie nadaję [emoji8]. Zresztą, raz jestem, raz mnie nie ma, mam te swoje zjazdy z humorem, przecież wiesz [emoji12]
Dziewczyny ja mogę zająć się tym kalendarzem jeśli chcecie bo fajnie było jak @mary.m go prowadziła [emoji3590] tylko podeślijcie mi Wasze terminy /daty itd
 
Kurczę, Ty ze swoimi jajcochami to na wozku powinnaś popylac a się jeszcze dziwisz że sił nie miałaś [emoji23]. Ja miałam tylko 12 pęcherzyków to mogłam się lansować u Chinolka [emoji12]
[emoji1787][emoji1787][emoji1787] Lubie walczyć ze sobą [emoji28] tym razem przegrałam [emoji2368][emoji23]
 
reklama
[emoji1787][emoji1787][emoji1787] Lubie walczyć ze sobą [emoji28] tym razem przegrałam [emoji2368][emoji23]
Skopiuj sobie terminy porodow - jak chcesz to mozesz wrocic do mojego kalendarza albo moge ci podeslac i tam byla lista kto kiedy mial urodziny - fajnie bylo jak skladalysmy sobie zyczenia ;) Ja prosilam zeby dziewczyny mnie oznaczaly w wiadmomsciach jak mialy jakies wizyty - wiadomo ze nie wszystko wyhaczysz z postow i cos ci moze umknąć ;)
 
Do góry