reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak się cieszę...w sobotę o 12:30 mam wyznaczony swój pierwszy transfer...emocje takie, że masakra. Doktor wybrał mój najmniejszy zarodek 2AB (2.1.2) mam nadzieję że ta kruszynka okaże się szczęśliwa [emoji173]
Trzymam kciuki ✊✊✊ mój transfer też był w sobotę, był to pierwszy i szczęśliwy ❤️ trzymam kciuki z calego ❤️ Aby i U Ciebie sobota okazała się szczęśliwym dniem i aby kropek zadomowił się w nowym domku na najbliższe miesiące ❤️✊✊✊✊
 
Dziękuję za te ciepłe słowa [emoji3059]
Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] mój transfer też był w sobotę, był to pierwszy i szczęśliwy [emoji3590] trzymam kciuki z calego [emoji3590] Aby i U Ciebie sobota okazała się szczęśliwym dniem i aby kropek zadomowił się w nowym domku na najbliższe miesiące [emoji3590][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Punkcje mam w środę, ale transferu nie bedzie.Mam z 15 pecherzykow, ten estradiol 10tys tez za duzy, wola mi dać odpoczać...dzisiaj wieczorem diphereline... jutro rano badanie LH.
Ta walka to ciągłe czekanie niestety. odpocznij, zregeneruj się i pomysł, że i tak już coraz bliżej [emoji846][emoji110]
 
reklama
Do góry