reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Z 27 komorek, które poszły do zaplodnienia przetrwało 8 wojowników [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Piekny wynik, pewnie AMH masz wysokie ;) Ja tez - ponad 9 ;) ale nigdy takiego wyniku nie mialam - po ostatniej stymulacji z 9 zarodkow zoatala mi tylko jedna kruszynka ktora przebadalismy i zostala z nami ;) Wyobrazam sobie jak sie musialas nameczyc - bo ja po ostatniej stymulce czulam sie paskudnie - kilka dni nie jadlam ale psych mi tez siadla 🤭 👍😂
 
A Ty w domku czy już w pracy?
Patrz na moje dziecioki ☺. Pełnia szczęścia 😍 Nie ma wyjścia, musisz sobie drugiego koteła sprawić 😘
Zobacz załącznik 1181509
Ale słodziaki 😍😍😍😍 Cudowne są 🥰
Ja jestem na zwolnieniu lekarskim do jutra, bo ta punkcja była coś skomplikowana z lewego jajnika, sporo krwawiłam później. Dzwoni do mnie codzień ktos ze szpitala czy wszystko ok, a ja się szybko wylizałam jak kot i już mi się nie chce siedzieć w domu 😉.
 
Piekny wynik, pewnie AMH masz wysokie ;) Ja tez - ponad 9 ;) ale nigdy takiego wyniku nie mialam - po ostatniej stymulacji z 9 zarodkow zoatala mi tylko jedna kruszynka ktora przebadalismy i zostala z nami ;) Wyobrazam sobie jak sie musialas nameczyc - bo ja po ostatniej stymulce czulam sie paskudnie - kilka dni nie jadlam ale psych mi tez siadla [emoji2960] [emoji106][emoji23]
Najważniejsze, że jest ta jedna, zdrowa kruszynka[emoji3590] ja mam AMH 11.02 i miałam spora hiperstymulacje, w szpitalu wylądowałam na 2 dni [emoji85] ale już jest lepiej a po wiadomości, że zostało z nami aż 8 małych wojowników to mogłabym skakać z radości [emoji6]
 
Myślę, że zbadamy wszystkie [emoji846]
Właśnie dostałam morfologię zarodkow ale kompletnie się na tym nie znam [emoji2368]
5.1.1
5.1.2
2 x 5.2.2
2x 5.2.1
2x 5.2.3
Jak myślicie dziewczyny?
5.1.1 najlepszy możliwy :)
Ta pierwsza piątka to stadium rozwoju, tzw. wylęgająca się blastocysta
Te dwie kolejne cyfry to ocena węzła zarodkowego i łożyska
'1' to odpowiednik dawnej oceny A - najwyższej

Ogólnie wszystkie masz ładne :)
 
reklama
Do góry