reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
My ogólnie korzystaliśmy z dawcy. U męża stwierdzono całkowity brak armii 😔 długo zwlekaliśmy z podjęciem o dawcy decyzji aż w koncu ja podjęliśmy. Z moich badań nic nie wynikało...ogólnie teraz z biegiem. Czasu żałuję że podjęłam decyzję o iui gdyż była to strata czasu, juz nie mówiąc ile pieniędzy poszło... Bo na 2 procedury plus badania poszło ponad 10 tysięcy.... 🤷‍♀️ Tak była blastka jak to lekarz powiedział bardzo ładna chyva 5 dniowa. Bo z tego co mi mówił mam 3 z 5 i 6 doby. Za 1,5 roku wracamy pi rodzeństwo ❤️

Nie dość że mamy taką samą sytuację z dawcą to jeszcze u tego samego lekarza 😂❤ szacunek dla Was za decyzję. Wiem co przeszłaś psychicznie w tej kwestii i Twój mąż. ❤
 
Dziewczyny jak długo po transferach brałyście heparyneę? I jak sobie radzicie z tymi zastrzykami? Ja już mam dość a nie wiem ile jeszcze przede mną 😒
To zależy z jakiego powodu masz zleconą heparynę, ja mam mutacje wiec do końca ciąży i paru tygodni po porodzie jest zalecenie. Ja od niej dostaje alergii - duża piecząca wysypka najczęściej na nogach oraz czerwone plamy na całym ciele wiec dziwnie to wygląda. Na szczęście w ciągu 3/4 h objawy ustają :) nie jest to niebezpieczne dla zarodka/ dziecka a w moim przypadku może jedynie pomóc
 
To zależy z jakiego powodu masz zleconą heparynę, ja mam mutacje wiec do końca ciąży i paru tygodni po porodzie jest zalecenie. Ja od niej dostaje alergii - duża piecząca wysypka najczęściej na nogach oraz czerwone plamy na całym ciele wiec dziwnie to wygląda. Na szczęście w ciągu 3/4 h objawy ustają :) nie jest to niebezpieczne dla zarodka/ dziecka a w moim przypadku może jedynie pomóc
W sumie nie wiem dlaczego mam tą heparyneę, ale widziałam że wszystkie dziewczyny po transferach ją biorą. Wypytałam się Pani dr to stwierdziła że będę brać ją do 12 tyg. ciąży
 
@fredka84 co robisz? Popilas w weekend?
Właśnie mam śniadanko - samo zdrowie, smalczyk i ogórki 😜
Na moim wyszukanym talerzyku 😘 16012798010924105713363218918627.jpg
 
reklama
Do góry