reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kinga zajmij się czymś co lubisz, może jakieś słodkie babeczki? czas Ci szybciej minie, do poniedziałku już tak blisko!
 
reklama
Gotadora - czas do poniedziałku szybko na pewno minie. Gorzej z czasem w poniedziałek ;-) Dzisiaj zresztą już pochłonęłam jedną książkę ( a kilka mam w pogotowiu). A teraz czas na gierkę i odpoczynek.
 
Czesć dziewczynki. Nie do końca wiem co się dzieje bo przez remoncik nie mam czasu ale:
Oskaa wielkie gratulacje:-)
Gotadora BRAWOOOOO!!!!! SUPER !!!!!!! TAK SIE CIESZĘ (PODWÓJNIE:-))!!!!!!Boziu dziekuję:tak:.
Kinga za transfer kciukasy mocno zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Lawendowy fajnie że masz plan, bo to połowa sukcesu:tak:.
przepraszam że nie piszę do wszystkich ale to z braku możliwości przeczytania wszystkiego co napisałyście:eek:.
I tak trzymam kciuki za wszystkie, na każdym etapie i myślę o Was nawet jeśli nie piszę. To forum poprostu starsznie uzależnia.Jak skończę ten sajgon w domu to sie poprawię. :-)
 
Kinga ja W PONIEDZIAŁEK NA BETE A TY NA TRANSFER TEŻ MIAŁAM TRANSFER O 12 TAKŻE NAPEWNO SIE UDA I BEDZIESZ MIAŁA DZIDZIE JUTRO JESZCZE ZROBIE SIKAŃCA ZEBY SIE UPEWNIĆ I W PONIEDZIAŁEK RANO IDE NA KREW I ZOBACZYMY CO WYJDZIE A ZA CIEBIE BEDE TRZYMAĆ MOCNO KCIUKI &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Gotadora - gratuluję z całego serca :-) No to kochana za 8 miesięcy będziesz miała sporo większą rodzinkę :-) Oszczędzaj się i odpoczywaj. I jeszcze raz gratuluję i życzę podwójnego spokoju podczas ciąży :-D
 
reklama
Do góry