reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agapl...wiem co czujesz, bo sama weszlam na ciezarowki dopiero kolo 8 tygodnia...balam sie jakos wczesniej;-) jakby nie bylo czekamy na ciebie!:-)
 
Gotadora jak cudownie, będziesz bliźniakową mamuśką. Gratulacje.
Miliaa jak ten czas szybko Ci zleciał. Niedawno pisałaś, że jesteś w ciąży. A teraz już II trymestr zaczynasz. :cool:
Za wszystkie dziewczyny testujące i wyczekujące trzymamy mocno kciukasy.
Za te przygotowujące się &&&&&& żeby szybko do nas dołączyły.
 
Ostatnia edycja:
Witam w nowym dniu :)
Dziewczynki powiecie mi cos szerzej o akupunkturze przed transferem?? Czy pomaga i czy trzeba chodzić o wiele wcześniej przed transferem, czy można pójść np. w dniu transferu i dzień po??Bo tak się włąśnie zastanawiam nad tym tylko tu u mnie nie mam gdzie:/

Mgiełka - to chodzi się w trakcie stymulacji, przed punkcją też, a jak nie masz stymulacji to przed transferem i do 5 dniu po transferze. Sama dzisiaj byłam na punkcji, żeby pomóc zagnieździć się maluszkom. No i jak będę się dobrze czuła to dzień po transferze też się wybieram.
 
Gotadora - super, że masz dwa maluszki. Piękna betka :-) Niedługo usłyszysz bijące jak dzwon serduszka :tak:

Agapl - kochana odpoczywaj ile wlezie i dbaj o siebie. Maluszki się na pewno rozpychają u Ciebie stąd te bóle czasami.

Miliaa - ale ten czas zleciał :szok:. Kurcze, ale super, że już masz II trymestr. Już niedługo i będzie III.

Lawendowy_sen - super, że ustaliłaś plan działania już. To najważniejsze.

Beta262 - to oby do piątku i już będziesz wiedziała co i jak? Super :)

Gosia_1983 - jak już miałaś bladą kreseczkę to na pewno piękną betkę będziesz miała w poniedziałek, więc nie stresuj się kochana.

A ja dzisiaj sama pojechałam do wroc na akupunkturę. Pani nakłuła mi po 2 igiełki na powodzenie transferu na nadgarstki. Jakąś na relaks na czoło i wyżej jeszcze jedną na coś tam jeszcze. No, a na brzuszku położyła do ocieplenia brzuszka specjalne urządzonko ( jakieś dymiące coś tam wrzuciła). No i jestem umówiona na kolejną wizytę dzień po transferze, tzn. we wtorek. Chcę jechać, ale mam ciut dylemat, bo to około 100 km w jedną stronę. Zobaczę jak będę się czuła w poniedziałek i wtedy podejmę decyzję. A co wy myślicie? Jechać chyba?
 
Kinga po transferze zdecydowanie nie jechac. To znaczy ja bym na pewno nie jechala. Lepiej lezec spokojnie... Moze 3 dnia po ale mysle ze nie wczesniej. Ja mialam zalecenie kanapy i od 3 dnia spokojne spacery.
 
Witam wszystkie starające sie i zaciążone,
jakiś czas temu aktywnie udzielalam sie na tym forum (synek niedlugo skonczy roczek) i wyglada na to ze znowu będę tu częstym gościem.
W następnym cyklu chcemy podejść do crio, nie mogę sie już doczekać! Gdyby nie cesarka zabralibysmy nasze maluchy już pól roku temu.
Więc czekam na @ a ze cykle mam długie, nieregularnie (pco) to mocno sie niecierpliwie:confused2:a z drugiej strony im bliżej tym większy stres.

Gratuluje nowym mamom pozytywnych bet!
 
reklama
Do góry