reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dokładnie, ten stres zostanie chyba do samego końca... Ja właśnie zrypalam moja mamę bo mi zadala pytania czy mój mąż jest gotowy na potomka 🤦‍♀️Jprdl, ona chyba jest taka pewna że wszystko będzie dobrze że sama bym tak chciała, ale mnie tak wpienila tym pytaniem że tak się wydarłam że szok ☹️ Jestem strasznie zestresowana tym jutrzejszym USG ☹️
Dziewczyny,
Wylądowałam w szpitalu. Po południu zrobiło mi się słabo i miałaś skoki ciśnienia 90/60 147/111 167/115.Do tego mdłości i dreszcze ( bez goraczki). Przyjęto mnie na oddział i jutro mam zabieg. Zostałam zbadana i lekarz stwierdził że środki farmakologiczne mogą nie pomoc bo pecherzyk jest w odpowiednim dla wieku ciazy rozmiarze bo nadal rośnie i ma 41mm na teraz. Analizując wszystkie za i przeciw i słuchając bardzo dobrego lekarza zdecydowałam się na zabieg. Powiedział że gdyby doszło do poronienia w domu to istniej duża szansa przy tej wielkości pęcherzyka że zostałyby pewne tkanki i wówczas nastąpił by krwotok i możliwe że zakażenie. Powiedział również że zabieg nie ma kompletnie wpływu na in vitro i po miesiączkę która dostanę będzie można dalej próbować.
Zarodek zostanie zabezpieczony i oddamy do badan genetycznych i określenia płci ( dowiedziałam się że to B. Ważne pod kątem in vitro ponieważ często zdarza się że matka rodzi zdrowe dziewczynki i chorych chłopców lub na odwrót albo że ronią się ciążę dziewczynek lub chlopcow) podano mi przykład zespołu patau: występował u pacjentki tylko w ciazy z dziewczynkami, a z kolei chłopcy urodzili się zdrowi.
Jutro do 19 powinnam opuścić szpital. Zabieg ma trwać chwilkę.
Przykro mi 🙁🙁odezwij się później jak się czujesz 😘
 
Dziewczynki a jak czułyście się po transferach? Miałyście jakieś objawy itp. Pojawiło się u Was krwawienie implantacyjne? Jestem po transferze i nie odczuwam nic, zaczynam świrować że się nie udało i w ogóle 😔
Kochanaja czulam sie normalnie bez zadnych objawów. Jedynie co w 5 dniu po transferze pojawiły się kilka kropel krwi😉
 
Tak, dziś prywatnie pojechałam bo od paru dni taki ból, że chodzić nie mogłam, żądz do szpitala oczywiście pow, że to normalne bo macica się rozciąga ale to jest zupełnie inny ból. Więc trochę się zleklam i okazało się właśnie, że to spojenie się rozeszło, mam leżeć do porodu, pas plus fizjoterapia... Zniosę to do porodu, tylko boję się czy to szybko minie po... Bo ja nie mam tu rodziny i sama bd z bliźniakami
Napisz do @Smętna30 . Coś Ci na pewno w temacie podpowie 😘
 
Dziewczynki a jak czułyście się po transferach? Miałyście jakieś objawy itp. Pojawiło się u Was krwawienie implantacyjne? Jestem po transferze i nie odczuwam nic, zaczynam świrować że się nie udało i w ogóle 😔
Okresowo tak jakby miała zaraz zalac mnie krew takie samopoczucie było przy u danym i nieudanym transferze
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy jak mialam punkcję w lipcu i @ dostałam normalnie po 28 dniach czy teraz coś mogło się poprzestawiać? Teoretycznie powinnam dostać za 2 dni a nic nie przepowiada tego 😔 nie licząc tego ze za słodkie zabije 🤣🤣🤣🤣 normalnie zawsze wcześniej bolały mnie piersi, brzuch też już pobolewał 😔 we Wrześniu na początku dokładnie mam miec transfer a im bliżej tym bardziej zaczynam się stresować ze wszystko się poprzestawia 😔😔😔
 
reklama
Do góry