reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Aga hehe powiem Ci, że fajnie, że Cię troszkę brzusio zabolał to w końcu poczułaś maluszki :-)
Ja zaczynam od następnego cyklu. W drugiej połowie marca mniej więcej od 18 :) zacznę się kłuć. Już nie mogę się doczekać :-) Będę miała długi protokół.

Lawendowy Gotadora ma rację, żurawina jest w tych sprawach cudowna. Mi lekarz powiedział, żebym jadła suszoną :) Jest smaczna i skuteczna. Zdrowiej nam szybciutko...
 
reklama
Gotadora, Darii, wiem, wiem, żurawina czyni cuda :-) Przerabiałam sok z żurawiny przed samym IVF, bo tez mnie dopadło
i 3 różne antybiotyki nie pomagały. Dopiero 4 i żurawina pomogły mi w pozbyciu się tego świństwa.
 
Madzialenak, ja biorę żurawit i do tego vit c 1000mg.
Muszę kupić sok z żurawiny 100%.
A własnie popijam herbatkę z sokiem malinowo-żurawinowym :-)
Generalnie, pacjencie lecz się sam:tak:
 
Dziewczyny mam ciężki orzech do zgryzienia znowu.....Nie wiem czy do crio podchodzić z jednym zarodkiem czy z dwoma :(Mam tylko 2 i wiem że jak sie tym razem nie uda to moja szansa na kolejne in vitro to czas kolejnego roku bądź dwóch lat zbierania i spłacania kredytu :(jeżeli wezmę 1 śnieżynkę to w razie czego na drugą jest szansa(co daje mi do myślenia że w klinice nie będą sie starac bo i tak wrócę) a jak wezmę 2 i sie nie uda to raczej nie zamierzam wracać do tej kliniki.....Jezu jakie to wszystko trudne......:(
 
reklama
Do góry