reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Kurcze, a ja zaś miałam akcję z ojcem moim. Ma alzheimera ( to tak dla przypomnienia), a ja się nim opiekuję. No i jeszcze jedna babeczka mi pomaga jak mnie nie ma. No, a on osiołek wziął tabletki i albo sam sobie wziął i połknął albo po prostu wyrzucił. A to bardzo ważne leki, a poza tym mocne. Bo na jego chorobę. Masakra jakaś. W dodatku kłamie, że babeczka mu dała ( straszny kłamczuch się zrobił). Kurcze, żeby się osiołowi nic nie stało. Zawsze muszę mieć jakiegoś stresa przez niego dodatkowego. W dodatku jak mówię coś do niego to nie słucha. No i musiałam się poza tym bawić z nim w berka, żeby dać mu resztę leków wziewnych. Masakra do kwadratu. Ufff.... musiałam się wygadać po prostu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kinga ja wiem o czym mówisz moja babcia cierpi na tą okropna chorobe :-( ale nie martw sie napewno nic tatusiowi nie bedzie od tych leków albo braku jednej dawki :-) dużo sily Ci zyczę i cierpliwości bo wiem ze tego najbardziej brakuje opiekując się kimś chorym..
 
Dziewczyny własnie zastanawiam się nad tym czy dzień cyklu ma pływ na powodzenie transferu?? kiedy Wy miałyście robione transfery? to ma jakieś znaczenie czy poprostu zależy od wyprodukowanych pecherzyków i czasu w którym dojrzeją??
 
TeQuila trzeba zaufać lekarzom, punkcję robią w dniu ovulacji, a potem dostajemy leki na przygotowanie organizmu na przyjęcie maluszków, oni na pewno wiedzą co kiedy i jak :tak:
 
TeQuila - w zasadzie nie ma to znaczenia, bo przecież miałaś stymulację zgadza się? No, a potem zastrzyk na wywołanie owulacji co by pobrać komórki. A jeżeli chodzi o wywołanie to zastrzyk powinnam mieć w takim terminie, że owulacja będzie to między 13 a 15 dniem cyklu mojego ( ale jak faktycznie będzie to wyjdzie w środę po oglądnięciu pęcherzyków na usg).
 
reklama
Do góry