reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To są trudne tematy ludzie którzy maja dzieci tez nie rozumieją jakie maja szczescie. Macierzyństwo to nie bajka i się wydaje, ze jak ktoś nie ma dzieci to nie chce syfu w domu itp. Znam trochę osób które maja dzieci i zazdroszczą tym co nie maja, bo się im wydaje, ze Ci to maja sielankę. Tak samo jak nam, ze tamci tacy szczęśliwi.
Prawda, wszystko to prawda.
 
reklama
Zaraz Ci prześlę 😘
Nie ja nie mam po co na tą chwilę,dopiero jak wyniki badań będą to pójdę czyli pod koniec sierpnia
A jak na razie do piątku muszę przetrwać do bety ✊ I jak będzie dobrze to zadzwonię do lekarza i ustalimy co dalej:)
A ty się nic nie martw będzie dobrze ✊

Dziewczyny proszę o pomoc jakie leki na przeziębienie mogę brać na początku ciąży ?mam zapalenie gardła ,katar ,kaszel i podwyższoną temperaturę
Masz tu wszystko 😘
 
O tym właśnie i ja mowie. Mam tą samą sytuacje.
Chyba dla nich nieopłacalne. Tu zapłacisz tylko tysia zamiast kilku nie mających szans transferow
U mnie w klinice też nigdy o tym nie mówili. Ale ustawione to było tak, że świeży tranfer zawsze odbywał się w 5 dobie po punkcji. Ja nawet na swoim wypisie embriologicznym miałam zapis że jedną komórkę trzymali nawet do 6 doby ale niestety zdegenerowała.
 
Która invicta? Ja to chyba wyszłam już z założenia ze nie ma kliniki idealnej, bo invicta ma sporo wad, ale trochę zalet też😊 O tej warszawskiej trochę mogę poopowiadać😊
Jeszcze nie wiem czy invicta u mnie w Bydgoszczy będzie w stanie zaoferować to co np Gdańsk czy Warszawa. Jestem zawiedziona novum i wiem że stamtąd pójdę gdzieś indziej. Jeszcze nie wiem gdzie.
 
reklama
W Bocianie za hodowlę do 5 doby nic nie trzeba dopłacać. Ostatnio koleżance z małą liczbą zarodków hodowali do trzeciej doby. Akurat zgadzam się z takim postępowaniem.
W Novum powinni informować pacjentów dlaczego akurat kończą na drugiej, trzeciej czy piątej dobie....
 
Do góry