reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam ponownie kochane dziewczyny,jak wiecie jutro czeka mnie beta i boje sie jak cholera.prosze wspierajcie mnie kciukasami.bada mi bardzo potrzebne.o 8:00 tam musze juz byc jak ja dotrwam do momentu az zadzwonia.nie mam pojecia jak sie zachowam,co bede czuc...........odezwe sie moze jak wroce z kliniki ale nie obiecuje bo moze na te pare godzin zostane gdzies w centrum zeby ten czas wyczekiwania przetrwac.
 
reklama
chanelini musi sie udac, wiem ze jutro czeka cie nerwowy dzień ale jestem pewna że wieczór już będzie cuuuudowny i bedziesz szperac po necie szukajac informacji o ciazy:)
 
dekada to rzeczywiście dziwne z tym wynikiem, ale skoro dodatni to super :-D Wielkie gratulacje.
chanelini twarda babka z Ciebie, więc jak ma być inaczej. Dotrwałaś w pozytywnym nastawieniu całe 14 dni, więc i zakończenie będzie pozytywne. Ale nie martw się, kciukami też Cię wspomogę :-D
 
Dekada! Super wiadomość, gratuluję!
Chanelini ja też się dołączam do grona wspierających. Mnie bardzo korci żeby betkę zrobić wcześniej ale chyba wytrzymam do poniedziałku. Czekam z niecierpliwością na wieści od ciebie!!!!!
 
Kahaaa to fakt trafiła nam się parka choć ja myslałam ze będzie i u mnie chłopak , jakos tak czułam sama nie wiem czemu a tu słysze u lekarza że to 100%dziewczynka, już czuje że wyrośnie z niej strojnisia te ubranka dla dziewczynek są teraz takie cudne:-)ale oczywiście małego chłopca można wystroić że ho ho;-)
Po raz kolejny gratuluję wszystkim zafasolkowanym AgniesiP Dekadzie i całej reszcie której nie spamiętałam , ale z tym u mnie teraz kiepsko zakręcenie zapominanie to już dla mnie chleb powszedni;-)
Oczywiście kciuki za wszystkie starające się i wyczekujące oto fluidki dla was***********************************************************:-)
Podczytuję was choć mało się udzielam myślami jestem z wami pozdróweczka
Lolitka czy już wiesz dokłądniej kiedy zaczynasz kolejne podejście?
Ewelina123 a ty kiedy odbierasz kolejne dzieciątka z zimowiska?
 
reklama
witam z ranka.......
no i zaczal sie ten dla mnie najbardziej stresujacy dzien,od rana
jak na zawolanie wszystko mnie boli.mam jednak nie za dobre przeczucia co do wyniku
,tak sie jakos dziwnie czuje.chyba byloby to za piekne aby moglo byc prawdziwe.......
nie mam pojecia jak
psychicznie zniose to wszystko,ale mam nadzieje ze pomozecie podniesc sie z dola......
 
Do góry