reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Już teraz znam jak mi napisałaś 😁
To jeszcze dodam że nie można żadnych tabletek na gardło ani żadnych wziewów chyba na 5h. jakoś tak.
A to ciekawe bo mi z gardła 2 sekundy tylko lekko potarła a w nosie tak mocno i głęboko kręciła aż zły leciały same i później cały dzień piekło. Z gardła nie poczułam tylko ten odruch wymiotny najgorszy
To ja miałam inaczej chociaż łzy leciały to wolę z nosa...
Czy mowili co z programem w przypadku pozytywnego wyniku? Wiem że przerywają ale ja już oplacilam cała zryczałtowa opłatę a wynik poznam dopiero w poniedziałek więc zakładam że zwrot taki sam jak w przypadku standardowego przerwania procedury.. Po jakim czasie miałaś wynik?
Nie stracisz pieniedzy. Spokojnie.
Dziewczyny ten test jest dodatkowo płatny w Invicta? Po jakim czasie jest wynik?
Ja mam w pakiecie. Dzisiaj powinnam mieć wynik.
 
reklama
To jeszcze dodam że nie można żadnych tabletek na gardło ani żadnych wziewów chyba na 5h. jakoś tak.

To ja miałam inaczej chociaż łzy leciały to wolę z nosa...

Nie stracisz pieniedzy. Spokojnie.

Ja mam w pakiecie. Dzisiaj powinnam mieć wynik.
O kurczę, to może te wzięły przeganiaja wirusa to może warto wziąć 🤭
 
Dziewczyny czy któraś z was słyszała o tym poszerzaniu kanału szyjki macicy?? Dr podobno użył hergara nr 6. Na ile to starcza? Tzn jak długo utrzymuje się taki efekt rozciągnięcia ?
I w wypisie nie ma żadnej informacji o scratchingu .... nie wiem czy w ogóle podrapał to endometrium przy histeroskopi 🥺
 
Beta rośnie prawidłowo. Progesteron masz w normie. Myślę że niewiele da jeśli dziś będziesz suplementowała bo jest wystarczający aby ciążę utrzymać. Jeden dzień nie zrobi różnicy. Oczywiście to moje zdanie....może ktoś jeszcze się wypowie.
Wiem, że rośnie jak powinna, ale same wiecie jak to jest :) zaniepokoił mnie spadek progesteronu. Dziękuję
 
Progesteron wydzielany jest skokowo.
Wiec pytanie czy o tej samej porze badany?
I tez nie wiem czy tak niewielkie wahanie cos juz powie. Ja bym poczekala do jutra, sprawdzila znowu jutro zeby wiedziec - spada nadal czy rosnie?
a skad jestes? Mam duphaston (Waw) moge poratowac
Badałam dziś o 11, przedwczoraj o 12, a w poniedziałek o 10, więc raczej podobnie.
jestem z Rzeszowa, ale dziękuję za propozycję ;)
 
reklama
Beta HCG powyżej 1000 nie przyrasta już tak dynamicznie jak wcześniej. Ale Twój przyrost jest bardzo bardzo dobry. Teraz już tylko rób USG nie ma potrzeby powtarzania bety. Przy tej wartości powinien już być widoczny pecherzyk w macicy.
Na to liczę, idę jutro do lekarza, całe szczęście że się wbiłam na tą wizytę, a nie czekałam do następnej soboty. Oby nie było powtórki....
 
Do góry