reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny zaczęłam w środę stymulacje Gonalem... To nasza pierwsza procedura, w sumie nie chciałam za dużo czytać, żeby się nie zamartwiać, ale i tak już tu trochę przeczytałam... Dlatego proszę podpowiedzcie jak dobrze się przygotować do ewentualnego transferu? Póki co jem migdały na endometrium ;) na poprawę jakości komorek to już chyba za późno...
Na poprawę endometrium przed transferem moja lekarka wypisała mi pić lampkę wina, maślankę, jeść nasiona i orzechy. U mnie zadziałało 😉 dodam że nie miałam problemu ze wzrostem endometrium
 
reklama
Robiłam też dziś, w poniedziałek beta 530, w środę 1530 a dziś 3600.
Boje się teraz już całkiem, tym bardziej, że beta zwolniła
Przecież po 1000 to ona zwalnia. A wtedy jedyna miarodajna rzecz to usg:-) pęcherzyk powinien być od tysiąca, za tydzień zarodek, potem serduszko:-)))
 
Hej dziewczyny:) jestem zielona w temacie in vitro,ale zaczynam się z tym tematem oswajać ponieważ chce za kilka miesięcy ruszyć z pierwsza procedurą. Pytanko takie ogólne mam, jaki jest koszt mniej więcej całej procedury włączając w to leki? Z góry dziękuję za odp :))
To jest indywidualna kwestia - czy potrzebujesz duzo hormonów czy mało, czy załapiesz się na refundację czy nie. Sama procedura tez różnie może kosztować bo to zależy czy procedury są dodatkowe czy nie. Standardowa procedura to ok13tys. Do tego leki od tysiąca w górę. Jest refundacja leków i procedur oczywiście częściowa.
 
Na poprawę endometrium przed transferem moja lekarka wypisała mi pić lampkę wina, maślankę, jeść nasiona i orzechy. U mnie zadziałało 😉 dodam że nie miałam problemu ze wzrostem endometrium
Ja też nigdy nie miałam, ale chciałabym się dobrze przygotować... Mam brać acard jeszcze tylko zawsze brałam wieczorem, a w klinice kazali mi brać rano i do tego Metypred.
 
Które to Twoje podejście?
Mi lekarz pow, że jeżeli upieram się na dwa to tylko i wyłącznie jeden słaby jeden dobry i rzeczywistoście podali mi jeden dobrej jakości, a jeden bardzo słabej...
Ale przyjely się oba🤭
Także trzymam kciuki za Ciebie 🤗😍
Pierwsze.
U mnie lekarz oswiadczyl ze podajemy dwa i juz.W sumie ja sie ciesze😁
 
Hej dziewczyny:) jestem zielona w temacie in vitro,ale zaczynam się z tym tematem oswajać ponieważ chce za kilka miesięcy ruszyć z pierwsza procedurą. Pytanko takie ogólne mam, jaki jest koszt mniej więcej całej procedury włączając w to leki? Z góry dziękuję za odp :))
To zalezy czy bedziesz miala refundacje i czy mozesz miec fofinandowanie z programu.U mnie leki-ok.700zl invitro-byli z dofinandpwaniem czyli w sumie doplscilam jakies 3000zl
 
reklama
Do góry