reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
@fredka84 pamiętasz jakie dawki Rekovelle ostatnio miałaś? Ja po 4 dawkach po 12mgr mam dziś brzuch jak w 3 albo 4tym miesiącu ciąży miałam!:o @Natsnats miała jeszcze wyższe i ma szybko punkcje a ja dopiero po 7 dawkach mam mieć pierwsze usg.. Nie wiem czy nie wybuchne do tego czasu!
No właśnie @fredka84 opowiadaj nam proszę bo ten Rekovelle to jakiś ewenement...ja już panikuje, ze wszystkiego mam za dużo ale kochana @Aduś16 mnie uspokaja :) ile miałaś zarodków z tamtej stymulacji? I jak długo u Ciebie to trwało?
 
@fredka84 pamiętasz jakie dawki Rekovelle ostatnio miałaś? Ja po 4 dawkach po 12mgr mam dziś brzuch jak w 3 albo 4tym miesiącu ciąży miałam!:o @Natsnats miała jeszcze wyższe i ma szybko punkcje a ja dopiero po 7 dawkach mam mieć pierwsze usg.. Nie wiem czy nie wybuchne do tego czasu!
Nie pamiętam, ja sklerotyczka przecie jestem 😜
 
reklama
Do góry