reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny:) jestem zielona w temacie in vitro,ale zaczynam się z tym tematem oswajać ponieważ chce za kilka miesięcy ruszyć z pierwsza procedurą. Pytanko takie ogólne mam, jaki jest koszt mniej więcej całej procedury włączając w to leki? Z góry dziękuję za odp :))
 
reklama
Ja mam od rana schize bo obudziłam się z bólem gardła.. Co prawda wróciłam z UK ale tam prawie z domu nie wychodziłam, tylko syna zawieźć i przywieźć do szkoły... Wiem że sporo ludzi bezobjawowo przechodzi więc pozytywny test już w trakcie stymulacji to byłby jakiś totalny szok..szczególnie jak się przeczyta regulamin Invicty.. Po jakim czasie miałaś wynik w Invikcie?
W ten sam dzień popołudniu a robiłam o 9:40 rano
 
Podczas histeroskopi nic nie znaleziono wszystko pięknie i ładnie. Jedyne co to ujście szyjki macicy jest bardzo wąskie stad trudny transfer. Niby teraz został poszerzony i powinien być transfer łatwiejszy. Ale lekarz powiedział ze problemy z umieszczeniem cewnika nie maja wpływu na implantację bo obi najpierw wkładają cewnik a potem nabierają zarodek i podają do macicy.
Mam nadzieje ze kolejny transfer będzie udany ❤️❤️ A dr Zielin**i miał dzisiaj 7 zabiegów 😳😳
 
Dziewczyny spadł mi progesteron, w poniedziałek miałam 25, w środę 28 a dziś 22 (jestem 7 dni po @, zapłodnienie naturalne, bez sztucznego progestoronu). Myślicie, że taki spadek świadczy o złym rozwoju zarodka albo innych problemach?
Panikować dziś i szukać lekarza który mi wypiszę receptę na Duphaston czy poczekać do jutrzejszej wizyty?
Pytam tutaj, bo jestem z tym forum związana i ufam Waszej wiedzy.
Nie wiem do konca ale.progesteron powinien powoli rosnąć. Betę kiedy ostatnio robiłaś? Może powtórz zobacz przyrost. Ogólnie 22 może być , wcale nie jest jakiś niski..
 
Dziewczyny zaczęłam w środę stymulacje Gonalem... To nasza pierwsza procedura, w sumie nie chciałam za dużo czytać, żeby się nie zamartwiać, ale i tak już tu trochę przeczytałam... Dlatego proszę podpowiedzcie jak dobrze się przygotować do ewentualnego transferu? Póki co jem migdały na endometrium ;) na poprawę jakości komorek to już chyba za późno...
 
reklama
Nie wiem do konca ale.progesteron powinien powoli rosnąć. Betę kiedy ostatnio robiłaś? Może powtórz zobacz przyrost. Ogólnie 22 może być , wcale nie jest jakiś niski..
Robiłam też dziś, w poniedziałek beta 530, w środę 1530 a dziś 3600.
Boje się teraz już całkiem, tym bardziej, że beta zwolniła
 
Do góry