reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja właśnie tez na noc wkładam przez spaniem ale rano wstaje i wszystko leci. Na poczatku jak zaczelam brac to bylo w miare ok ale teraz mam wrazenie ze wszystko wylatuje😕kurcze w poniedziałek transfer a ja boje sie o ten progesteron bo za niski to nie dobrze
Jaki masz ten progesteron? Lutinus wylatuje to normalne. Nie znaczy że nic się nie wchłania.
 
reklama
Receptywność na cyklu sztucznym - przy drugim pobraniu endo mniejszej niż dzień cyklu.
Receptywność na naturalnym - prawidłowa.
Kurczliwość (test UMA) tez ok.
Cytokiny i współczynnik - nie jest idealnie ale Docent stwierdził, ze tez nie najgorzej.
Jeszcze chce zrobić badanie na te brakujące Kiry bo tu Docent powiedział, ze nie trzeba ale jednak zrobię.
Konsultacje u Docenta ma w przyszłym tygodniu, Malinowskiego na koniec sierpnia. Terminy załatwiłam w zeszła środę po drugiej weryfikacji jak wiedziałam, ze się nie uda juz. Jestem zaskoczona, ze w sumie tak szybkie w miarę dostałam.
I niech to będzie ten dobry znak😊dorobisz kiry, skonsultujesz z oboma, zobaczymy ci wymyślą. A ile miałaś zarodków z ostatniej stymulacji, skoro dobrych przebadanych nasz jeszcze 2?bo to dużo jednak jest😊
 
W zakresie NK mam to:
Zobacz załącznik 1150273

Tak, teraz brałam Encorton 10 mg od 10 dc, plus Acard 75 od owulacji i heparyna 0,4 od crio.

A to wyniki biopsji receptywności na cyklu cztucznym:
Pierwsze pobranie:
Zobacz załącznik 1150274
Drugie pobranie:
Zobacz załącznik 1150275

Na to teraz miał być ale CRH z leukocytami.
Dzizesss,mow mi jeszcze ,slowa z twgo nie rozumiem🤣🤣🤣nie wiem na ktore NK patrzec.To xi Pasnik zlecil?
Bo mi to troche obco wyglada😉
 
O widzisz, takie przeróbki są super.
A propos starych rzeczy, nie pisałam Wam jeszcze, mamy po babci szafę, myslalam ze sprzedam, ale wystawilam ogłoszenia i tylko jedna roszczeniowa babka się odezwała, więc ze sprzedaży nici raczej, bo mamy na to jakiś tydzień coś. Więc szafa chyba na smietniku skonczy niestety bo dla nas za duza i już jej nie wciśniemy. Ale ponieważ roszczeniowa babka od szafy zainteresowała się też dywanem, bo zobaczyla go na zdjęciach z ogłoszenia, to zaczelam sprawdzać ile kosztują takie stare dywany, i nie mało wcale, więc zamiast wyrzucać zabierzemy sobie do nowego salonu. Aż sama jestem ciekawa jak to będzie wyglądać, bo tam wszystko stonowane, a dywan mega kolorowy, ale może taki jedyny mocny akcent dobrze będzie wyglądać. Wczoraj dywan pojechał do prania, ciekawa jestem efektu😊
Ciekawie może wyglądać ten dywan 🙂,oczywiście wiesz ze już teraz się zobowiązałas wyslac nam foty jak dywan będzie się prezentował w nowym mieszkanku 😁, Maksiu widze już zaczął mierzyć wszystko, wiec nie ma wątpliwości ze będzie pięknie 🙂🥰 Kiedy przeprowadzka?🙂
 
reklama
Do góry