reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@AninuT, dziękuję Kochana za pamięć. Żadne krzaczory... 😉😉😉Nie dzieje się na razie nic ważnego... Jakoś mam poczucie, że im więcej gadam, tym gorzej😘niech się dzieje swoim rytmem😘😉
Jak tak ma być, to niech tak będzie 😊w każdym razie fajnie, że widać, że jesteś 😘😘😘
U nas jutro wieczorem goście i będzie sushi😋😋😋Mniam😊😊😊
A teraz już będę iść do krainy snów, Maksik już sobie smacznie śpi, Oskar podskakuje, chyba zadowolony z kolacji na słodko 😀Koty mnie oblazły spragnione uczuć 😀
 
Witam, obserwuje forum od krótkiego czasu. Fajnie wiedzieć że nie tylko ja to przechodze😉 Za tydzień w czwartek podchodzę do kolejnego transferu, gdzie wcześniej podany zostanie mi wlew CRH. Czy któraś już z tego korzystała? Wlew domaciczny ma pomóc przy implantacji zarodka. Czy komus juz pomógł w implantacji?
 
Witam, obserwuje forum od krótkiego czasu. Fajnie wiedzieć że nie tylko ja to przechodze😉 Za tydzień w czwartek podchodzę do kolejnego transferu, gdzie wcześniej podany zostanie mi wlew CRH. Czy któraś już z tego korzystała? Wlew domaciczny ma pomóc przy implantacji zarodka. Czy komus juz pomógł w implantacji?
Pierwsze słyszę. Już doczytałam, że rozszerza naczynia(o lepsze ukrwienie może chodzić 🤔) i niweluje stres, zatrzymuje łaknienie i ochotę na seks🙄w naszych przypadkach i tak jest mało istotny🤪🤪🤪
Ciekawe Eeee,
Gdzie się leczysz, Kochana? Opowiadaj tu szybciutko!
 
reklama
No nie mogę tylko z surową rybą, ale pieczone, albo nawet bez ryby to już jak najbardziej 😋😋😋I takimi zamierzam się jutro delektować 😀
Ja kompletnie nie pojmuje tego zajarania sushi, zdecydowanie to nie mój team🤣🤣🤣więc nawet nie wiem, że może być bez ryby lub z pieczoną😊😊😊no. To jestem spokojna😉choć i tak byłam, bo akurat Ty byś takiego numera nie zrobiła 😁😁😁
Co za goście? Z tych "chcianych", czy "śmierdzących" 🤪?
 
Do góry