reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pierwsze słyszę. Już doczytałam, że rozszerza naczynia(o lepsze ukrwienie może chodzić 🤔) i niweluje stres, zatrzymuje łaknienie i ochotę na seks🙄w naszych przypadkach i tak jest mało istotny🤪🤪🤪
Ciekawe Eeee,
Gdzie się leczysz, Kochana? Opowiadaj tu szybciutko!
Invicta Gdańsk. Może źle to opisałam, ale pewnie o to ukrwienie endometrium chodzi, co w jakiś sposób ma poprawić skuteczność implantacji zarodka. A dopiero po zobaczymy co to ze mną zrobi😉
 
reklama
Koci selfik na dobranoc 😘Karmelek życzy Wam spokojnej nocki😘
 

Załączniki

  • IMG_20200716_232230_1.jpg
    IMG_20200716_232230_1.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 62
Ja kompletnie nie pojmuje tego zajarania sushi, zdecydowanie to nie mój team🤣🤣🤣więc nawet nie wiem, że może być bez ryby lub z pieczoną😊😊😊no. To jestem spokojna😉choć i tak byłam, bo akurat Ty byś takiego numera nie zrobiła 😁😁😁
Co za goście? Z tych "chcianych", czy "śmierdzących" 🤪?
Kolega mojego M. z dzieciństwa 😊z nową dziewczyną 😀chciani😀
 
To już za chwilę 😊super, oby ten wlew pomógł ✊✊✊Zostań z Nami, będzie raźniej przechodzić te stresy 😊😊😊
Super🙂 dziękuję za miłe przyjęcie do grupy😊 nawet jeśli się nie udzielam to ciekawie czyta się Wasze wpisy.
To ja szukam nadal kogoś kto podszedł do transferu z CRH, ciekawi mnie czy się udalo? Pozno już...sen ważna rzecz☺️ dobrej nocy
 
reklama
Do góry