reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@fredka84 miałam takie plamienie 5dpt i wtedy właśnie się udało, beta rosła jak szalona. U mnie było niestety puste jajo wtedy, ale i tak myślę że takie plamienie to dobry znak, mam dobre przeczucie co do Ciebie ;)
@bazylia128 niech Maluszek zostanie z Wami!
@anett96 krecha 6dpt, wow będzie dobrze :)
@Murawa zdradzisz nam rąbka tajemnicy, na jakim etapie jesteś, wyłaź z krzaczorów ;)
@Mirka30 @Czarna_85 za Was też mocno trzymam kciuki, cieszę się że wszystko dobrze się układa Wam, Poniedziałek jest Wasz 😘😘 Czarna i oczywiście zdrówka dla pieska

Dziękuję kochana ❤️Ja za Ciebie również mocno trzymam kciuki✊😘😘😘
 
Nagrywają film z usg. Trwa to 6 min i potem odtwarzają w przyspieszeniu i liczą skurcze. Do 8 jest ok a powyższej to nadmierna kurczliwość która może powodować brak implantacji. Ja miała to badanie jest oczywiście bezbolesne jak zwykle usg. Wyszło mi 10 skurczy i dostałam kroplówkę przy transferze
To u mnie podali kroplówkę 'na wszelki wypadek' bez badania... Jak zwykle, pełen profesjonalizm... A kroplówka 800 😉
Transfer nieudane 😢
 
Super🙂 dziękuję za miłe przyjęcie do grupy😊 nawet jeśli się nie udzielam to ciekawie czyta się Wasze wpisy.
To ja szukam nadal kogoś kto podszedł do transferu z CRH, ciekawi mnie czy się udalo? Pozno już...sen ważna rzecz☺ dobrej nocy
Ja miałam płukanie neupogenem przed transferem.. Nie mam pojęcia z ulotki w jakim celu... Lekarz twierdził, że lepiej przygotuje endometrium... Może dziewczyny będą wiedziały więcej @kate_p7 ? Transfery nieudane...
 
reklama
Do góry