reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pierwszy raz to oczyszczanie będę przechodzic naturalnie i nie chcialabym niczego zepsuć, mogę brać leki rozkurczowe i przeciwbólowe, czy lepiej przetrzymac tak długo jak dam radę bez?
 
W piątek, ale wyniki pewnie wieczorem odczytam bo na 15-tą mam notariusza i w razie porażki nie mogę iść rozwalona i zaryczana. Jak sobie pomyślę o tej chwili odczytywanie wyniku, to mnie aż skręca i już mi serce wali mocniej. Poje,bane to wszystko
Wiem kochana, ale mysl ze bedzie dobrze. Jestes super przygotowania tym razem, a to wróży duzy sukces 😉
 
Ok - ufff odpisal mi ze jest OK i ze biore dodatkowo dysrogesteron tj duphaston 3 razy dziennie a to badanie go nie wykrywa ;) JPRDL a ja w panice wzielam dodatkowo 400 !!! Chyba nic nie popsuje? Kuzwa zamiast jemu zaufac to ja ciagle cos kombinuje - on mnie tak ciagle uspakaja - nie wiem skad u niego tyle wiary ze się uda bo u mnie od wczoraj tej wiary jest tyle co kot naplakal ;(
Teraz musisz wyciągnąć 😂😂😂
 
Ok - ufff odpisal mi ze jest OK i ze biore dodatkowo dysrogesteron tj duphaston 3 razy dziennie a to badanie go nie wykrywa ;) JPRDL a ja w panice wzielam dodatkowo 400 !!! Chyba nic nie popsuje? Kuzwa zamiast jemu zaufac to ja ciagle cos kombinuje - on mnie tak ciagle uspakaja - nie wiem skad u niego tyle wiary ze się uda bo u mnie od wczoraj tej wiary jest tyle co kot naplakal ;(
Słuchaj w tych sprawach lekarza! Co jak co ale serio na tyle to jest ogarnięty aby wiedzieć takie podstawowe rzeczy. Odpocznij dziś, relaksuj się po swojemu , może długi spacer z mężem, albo rolki.....choć nic wyczynowego abyś w całości dotrwała do juta😘😘😘
 
Pierwszy raz to oczyszczanie będę przechodzic naturalnie i nie chcialabym niczego zepsuć, mogę brać leki rozkurczowe i przeciwbólowe, czy lepiej przetrzymac tak długo jak dam radę bez?
Hey, ... że tak się wtrącę... ile dni jesteś po transferze? Bo ja jestem 16dpt i od niedzieli plamię bo na okres to mi nie wygląda. Niestety hcg w 11dpt wynosił 6.5 więc nic z tego nie ma. Wizytę u dr mam dopiero za tydzień. I zastanawiam się co zrobić z tymi plamieniami.... brzuch też mnie trochę pobolewa.
 
reklama
Do góry