reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesssuuuuu, tak chciałabym Cię jakoś wesprzeć, ale chyba niee dam rady 😞 Tak bardzo sie boje, ze zaraz ja tez będę w takiej sytuacji jak Twoja. Ja też jestem po zaleceniach od Paśnika (immunopresja w cyklu poprzedzającym transfer) i też, jak to piszesz '' w optymistycznej grupie'''. Co potem? Kompletnie nie wiem co mogę zbadać, tylko jeszcze w tym accofilu nadzieje pokładam na przyszłość. Pytałaś Paśnika czy ma dla Ciebie jakieś zalecenia po nieudanym transferze?

Doc. Paśnik nie wspominał w ogóle u mnie o accofilu, zamiast Encortonu była opcja Prografu ale ponieważ było i histero/ sctraching i wlew CRH stwierdził, że Encorton wystarczy. Poza tym konsultacja była w maju więc tak naprawdę nie wiem do końca czy to nie była alternatywa jako, że Prograf jest silniejszy i wtedy nie wiedział kiedy będzie mógł w ogóle wystawić receptę. O Prografie wspominał także mój lekarz prowadzący z kliniki ale wybraliśmy opcję niby skuteczniejszą...tylko nie wyszło...

Fredka...tak jak zaznaczyłam, wiem, że jest kilka roztrzygnięć w tym tygodniu...ale doskonale wiesz, że to co nie zadziałało u jednej może zadziałać u drugiej...ja to ja a Ty to Ty więc Ty jesteś w ciąży i na tym się tylko skup!
 
Doc. Paśnik nie wspominał w ogóle u mnie o accofilu, zamiast Encortonu była opcja Prografu ale ponieważ było i histero/ sctraching i wlew CRH stwierdził, że Encorton wystarczy. Poza tym konsultacja była w maju więc tak naprawdę nie wiem do końca czy to nie była alternatywa jako, że Prograf jest silniejszy i wtedy nie wiedział kiedy będzie mógł w ogóle wystawić receptę. O Prografie wspominał także mój lekarz prowadzący z kliniki ale wybraliśmy opcję niby skuteczniejszą...tylko nie wyszło...

Fredka...tak jak zaznaczyłam, wiem, że jest kilka roztrzygnięć w tym tygodniu...ale doskonale wiesz, że to co nie zadziałało u jednej może zadziałać u drugiej...ja to ja a Ty to Ty więc Ty jesteś w ciąży i na tym się tylko skup!
A gdzie robisz in vitro?
 
Kurcze podeszłam do transferu na cyklu naturalnym i nic kompletnie nic po transferze lekarz nie kazał mi stosować 😱 chyba jestem tu jedyna taka 😱
Kochanie, jesteś młoda, to pierwszy transfer, więc tu nie myśl o żadnych encortonach 😘 Na razie to Ci zupełnie niepotrzebne😘 My tu te cięższe przypadki, więc trzeba ładować tony leków
 
Dziewczyny jaki suplement diety polecacie?
Do tej pory brałam mama dha premium, ale biorę go już dlugo ok. 1.5 roku.
Teraz po cp odstawilam żeby trochę odpocząć od tych tabsow.

Pisalyście że koenzym Q10 jest na jakość komórek. W głowie mam że jeśli ten transfer ostatni się nie uda to będzie punkcja, więc chyba chciałabym też w tym kierunku iść.

Co jeszcze jest na poprawę jakosci komórek?

Czytam o protefil female , ale w pierwszym zdaniu opisu jest że jest to dla kobiet z PCOS, a ja nie mam.


Stosujecie jakieś gotowe mieszanki czy same komponujecie sobie mikstury?
Hej, jeżeli chodzi o poprawę jakości Komórek to jeden lekarz zalecil Novostellę (DHEA), Koenzym Q10, Femibion 0, Vigantoletten 2000.
 
reklama
Ja biorę Conceptio Femme, to jest coś jak Profertil, tylko ze dużo tańsze i chyba troszkę lepszy skład, to jest francuski suplement, nie wiem czy dostępny w Pl. Dodatkowo biorę wit D, magnez i Q10.
Powiem Ci tylko, ze porównując wyniki krwi rok temu i teraz, jest ogromna różnica, mi zawsze brakowało żelaza, brałam te suple plus dodatkowo żelazo, wit b12, wit C i omega i wyniki mam świetne, wiec na pewno coś to wszystko daje.
A mąż bierze Profertil, Q 10 i magnez i marudzi ze musi tyle łykać [emoji849].
Znalazłam go na allegro. Czyli rozumiem polecasz? [emoji16]
 
Do góry