reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W piątek, ale wyniki pewnie wieczorem odczytam bo na 15-tą mam notariusza i w razie porażki nie mogę iść rozwalona i zaryczana. Jak sobie pomyślę o tej chwili odczytywanie wyniku, to mnie aż skręca i już mi serce wali mocniej. Poje,bane to wszystko
Ej tym razem jest inaczej, brałaś leki, dobrze się przygotowałaś, musi się udać! Ale to fakt, ze to uczucie kiedy sprawdzasz wyniki jest nie do opisania, jeny będę się stresowała w ten piątek razem z Tobą.
 
Dziewczyny tak troche z innej beczki na rozladowanie i poprawe humoru.
Czytam wlasnie epikryze z wypisu ze szpitala mojej 82 letniej podopiecznej:"pacjentka 82 letnia przywiezina do szpitala po tym jak dogonila karetke pogotowia twierdzac ze nie moze jesc i pic".😂😂😂😂no masakra taka kondycha😁
 
Będzie dobrze 👍 piątek wieczór na informacje nie jest zły. Ja dostanę telefon w poniedziałek jak będę w pracy. 🥴 Kazali mi betę zrobić dopiero w poniedziałek. Długo się na wyniki czeka?
U mnie wyniki są dość szybko, jak robie przed 9, to przed 12 już mam wyniki na mailu. Zależy od laboratorium
 
Dziewczyny tak troche z innej beczki na rozladowanie i poprawe humoru.
Czytam wlasnie epikryze z wypisu ze szpitala mojej 82 letniej podopiecznej:"pacjentka 82 letnia przywiezina do szpitala po tym jak dogonila karetke pogotowia twierdzac ze nie moze jesc i pic".😂😂😂😂no masakra taka kondycha😁
O matko 😂😂😂😂 ale masz tam jaja niekiedy 😂😂😂
 
Ej tym razem jest inaczej, brałaś leki, dobrze się przygotowałaś, musi się udać! Ale to fakt, ze to uczucie kiedy sprawdzasz wyniki jest nie do opisania, jeny będę się stresowała w ten piątek razem z Tobą.
Wiem, że jesteś ze mną ❤ Bardzo bym chciała zeby sie udało, ale problem w tym niestety, że wcale nie musi sie udać. I dlatego muszę mieć jakąś alternatywę, coś w co mogę dalej wierzyć, że mi pomoże,czyli ten accofil. Dobra, nie dołujemy się❤ dziś muszę sobie zaparzyć moje ziólka żeby w końcu na kibelek iść:o
 
reklama
Wiem, że jesteś ze mną ❤ Bardzo bym chciała zeby sie udało, ale problem w tym niestety, że wcale nie musi sie udać. I dlatego muszę mieć jakąś alternatywę, coś w co mogę dalej wierzyć, że mi pomoże,czyli ten accofil. Dobra, nie dołujemy się❤ dziś muszę sobie zaparzyć moje ziólka żeby w końcu na kibelek iść:o
Wiem, dobrze ze bierzesz wszystkie opcje pod uwage w razie czego.
Próbowałaś błonnik witalny? Ja pije to na oczyszczenie organizmu 😂, znowu jakieś pierdoly wymyślam 😂, a co nie zaszkodzi 😁, ale to jest super. Tylko trzeba pic przy tym dużo wody i nie przesadzać, bo to pęcznieje w żołądku, ja zalewam jedna łyżeczkę błonnika woda letnia, po ok 10 min robi się taki glutek, no to chlup w dziub, spróbuj 😘 później bez problemów w 🚽 😁
 
Do góry