reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pytaj kochana. Oby nie byl ci potrzebny. Tym razem sie uda na pewno. Wiec niedlugo bedziesz z brzuszkiem chodzic😁kiedy robisz pierwszą bete?
W piątek, ale wyniki pewnie wieczorem odczytam bo na 15-tą mam notariusza i w razie porażki nie mogę iść rozwalona i zaryczana. Jak sobie pomyślę o tej chwili odczytywanie wyniku, to mnie aż skręca i już mi serce wali mocniej. Poje,bane to wszystko
 
reklama
W piątek, ale wyniki pewnie wieczorem odczytam bo na 15-tą mam notariusza i w razie porażki nie mogę iść rozwalona i zaryczana. Jak sobie pomyślę o tej chwili odczytywanie wyniku, to mnie aż skręca i już mi serce wali mocniej. Poje,bane to wszystko
To jest straszne przez co musimy przechodzić. Ale Tobie się uda!!!! Jesteś w ciąży kochana 😍😘
 
ooooo, widzę że @Camilleka sie zbliża 😜
😂😂😂 nadchodzę 🏃🏻‍♀️
Byłam rano u dentysty i mnie wysłał na prześwietlenie paszczy, ale jakieś zaawansowane, żeby zobaczyć jak można mi zeby poprzesuwać i jednego będę musiała leczyć kanałowo. Po drodze wstąpiłam do apteki, wracam z torba supli i muszę się trochę przespać 😂, bo ciezko mi było dziś wstać 🥴🥱😂
Doczytałam ze @Czarna1985 juz po wlewie, super! @Natsnats ma wizyte, także trzymam kciuki mocno ✊🏻 I jak tam nasza @Mirka30 ? Pewnie ja uśpili jednak skoro jeszcze nie pisze... dawaj znać jak już się obudzisz 😉
 
W piątek, ale wyniki pewnie wieczorem odczytam bo na 15-tą mam notariusza i w razie porażki nie mogę iść rozwalona i zaryczana. Jak sobie pomyślę o tej chwili odczytywanie wyniku, to mnie aż skręca i już mi serce wali mocniej. Poje,bane to wszystko
Będzie dobrze 👍 piątek wieczór na informacje nie jest zły. Ja dostanę telefon w poniedziałek jak będę w pracy. 🥴 Kazali mi betę zrobić dopiero w poniedziałek. Długo się na wyniki czeka?
 
😂😂😂 nadchodzę 🏃🏻‍♀️
Byłam rano u dentysty i mnie wysłał na prześwietlenie paszczy, ale jakieś zaawansowane, żeby zobaczyć jak można mi zeby poprzesuwać i jednego będę musiała leczyć kanałowo. Po drodze wstąpiłam do apteki, wracam z torba supli i muszę się trochę przespać 😂, bo ciezko mi było dziś wstać 🥴🥱😂
Doczytałam ze @Czarna1985 juz po wlewie, super! @Natsnats ma wizyte, także trzymam kciuki mocno ✊🏻 I jak tam nasza @Mirka30 ? Pewnie ja uśpili jednak skoro jeszcze nie pisze... dawaj znać jak już się obudzisz 😉
Ja do aparatu też musiałam wszystkie zęby wyleczyć. Za kilka zapłaciłam kupę kasy bo to właśnie kanałowe leczenie było, potem już po prześwietleniu szczęki, ortodonta stwierdził, że muszę wyrwać 4 zęby, bo mało miejsca w szczęce było. I z tego co pamiętam, to 3 z tych 4 zębów co miałam wyrwać, właśnie leczyłam wcześniej kanałowo :o Ile kasy miałam w d.upie, szok. A jeszcze żeby je wyrwać, musiałam iść do chirurga i on też wziął kilka stówek:crazy:
 
I jeszcze jedno pytanie, wcześniej miałam zakaz seksu i ćwiczeń, zwiazku z transferem ale też ryzykiem skrętu jajników, myślicie że to dalej aktualne? Bo łatwiej byłoby schudnąć ćwicząc.
Muszą Ci zrobić usg I powiedzieć jaka jest sytuacja. U mnie taki zakaz z powodu hiperki i właśnie ryzyka skrętu jajników był do 13tc więc dość długo...
 
reklama
Do góry