reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
hahahahahahahah no i kto teraz będzie stekał ????? 😂 😂 😂 Ja lubialam to jej stekanie - pamietam jak jej pierwszy raz przypominalas czy rano zastrzyk zrobila 👍👍👍 Ona tak niewinnie bidulinka się nastekala ;)
Będzie po transferze znowu nam Miruś stękać 😂. Chociaż nieeee, tam nie będzie zastrzyków to będzie trzymała fason 😂
 
Caly dzień siedziałam u szefa w gabinecie a ten drinowal i mi wymyslal i napiep….lal na wyniki wyborow 👍 Jutro go pewnie nie będzie - naszczescie ;) Po pracy zrobiłam obiad i stwierdziłam ze pojade do rodzicow - i jade a za mna jedzie jakies busisko i trabi !!!! to wkurzona mu zjechałam a jak mnie wyprzedzal to oczywiście się nie powstrzymałam i mu pokazałam fucka !!!!! ja patrze a to mój tata 😂😂😂👍👍👍👍 bo sobie busika kupil - zajechałam wyszłam z samochodu i mi tez pokazal fucka !!!!! 🤪🤪🤪🤪 no rodzina wariatow !!!! Pozniej się przejechałam - pierwszy raz jechałam busem - zajefajnie ;)
😂😂😂 hahaha przypomniałaś mi, jak kiedyś parkowalam się pod uczelnia, a byłam już spóźniona na pierwsze w semestrze ćwiczenia i koleś z tylu na mnie zatrąbił, bo mu blokowałam, to mu pokazałam fucka, po czym poszłam szybko i się okazało ze wykładowcy jeszcze nie ma, ale przyszedł zaraz po mnie 🙈🙈🙈 😂😂😂
 
hahahahahahahah no i kto teraz będzie stekał ????? 😂 😂 😂 Ja lubialam to jej stekanie - pamietam jak jej pierwszy raz przypominalas czy rano zastrzyk zrobila 👍👍👍 Ona tak niewinnie bidulinka się nastekala ;)

Dziękuję 😊😘 Jeszcze zatęskni za mną fredzia 😁
A to przypomnienie to mam wrażenie że było wczoraj a od tego czasu minal miesiąc i 8 dni 😳 Jak to zleciało.. Szok.. Ale bez Was było by okropnie, dzięki Wam przeszłam przez to łatwiej ❤️ Dziękuję ❤️
 
😂😂😂 hahaha przypomniałaś mi, jak kiedyś parkowalam się pod uczelnia, a byłam już spóźniona na pierwsze w semestrze ćwiczenia i koleś z tylu na mnie zatrąbił, bo mu blokowałam, to mu pokazałam fucka, po czym poszłam szybko i się okazało ze wykładowcy jeszcze nie ma, ale przyszedł zaraz po mnie 🙈🙈🙈 😂😂😂
Dobrze się stało - od razu wiedział że jesteś groźna 😂😂😂
 
reklama
Ja troszkę też, uwierz 😁 Mamy troszkę podobne charaktery tylko że Ty trochę większy świr jak ja 😁😁😁
Ja kocham się smiac - często sama z siebie się smieje i często sama do siebie mowie, dużo spiewam a falszuje jak :o :o :o ciagle cos robie i czasami nie mogę się zdecydować co zrobić najpierw wiec robie wszystko na raz i później nie wychodzi - ale jak wiesz, jestem tez bardzo emocjonalna, szybko się wkurzam a od smiechu do placzu przecieram szybko granice i na odwrot a często tez placze ze smeichu - ale to pogmatwałam :o:o:o👍👍👍no i znowu się pogubiłam ;)
 
Do góry