reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Caly dzień siedziałam u szefa w gabinecie a ten drinowal i mi wymyslal i napiep….lal na wyniki wyborow 👍 Jutro go pewnie nie będzie - naszczescie ;) Po pracy zrobiłam obiad i stwierdziłam ze pojade do rodzicow - i jade a za mna jedzie jakies busisko i trabi !!!! to wkurzona mu zjechałam a jak mnie wyprzedzal to oczywiście się nie powstrzymałam i mu pokazałam fucka !!!!! ja patrze a to mój tata 😂😂😂👍👍👍👍 bo sobie busika kupil - zajechałam wyszłam z samochodu i mi tez pokazal fucka !!!!! 🤪🤪🤪🤪 no rodzina wariatow !!!! Pozniej się przejechałam - pierwszy raz jechałam busem - zajefajnie ;)

Hahaha 🤣🤣🤣 Wariacie Ty mały 😂
Ale ja tak samo robię jak mnie ktoś na drodze wkurza 😁
 
reklama
Hahaha 🤣🤣🤣 Wariacie Ty mały 😂
Ale ja tak samo robię jak mnie ktoś na drodze wkurza 😁
Kiedys jak jechałam po Łodzi a mam warszawskie rejestracje to wszyscy na mnie trabili no i tez trochę wymuszalam pierszenstwo to mnie koles tak obtrabil ze mu pokazałam fucka ale się pomyliłam i pokazałam wskazującym palcem ;)
 
Kiedys jak jechałam po Łodzi a mam warszawskie rejestracje to wszyscy na mnie trabili no i tez trochę wymuszalam pierszenstwo to mnie koles tak obtrabil ze mu pokazałam fucka ale się pomyliłam i pokazałam wskazującym palcem ;)

Hahaha 😂 Wyobraziłam sobie to 😂😂😂
Koles se pomyślał pewnie oo pokazuje mi takie : oj Ti oj Ti, niedobry 😂😂😂
 
reklama
Do góry