reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tysiek,dlaczego clexane masz na 100% ? GRANO od Bilmanna bierzesz?
No właśnie muszę dopytać z tym clexane, to już druga paczka na prywatną receptę, a przy poprzedniej procedurze miałam refundowane, właśnie dzisiaj stare papiery przeszukalam żeby się upewnić że tak było. Grano zamawiałam w Pharmacie de La Garde, około 52euro za sztukę.
 
reklama
Drugi... 5 lat starań...
Mój trzeci transfer dopiero się zakończył urodzeniem syna;-) Czasem udaje się szybko bo jest ten silny zarodek a czasem trzeba czekać.Niestety in vitro pomaga nam zaplodnic komórkę i mieć zarodki ale resztę robi natura... przykro mi.
 
@s.ols3404 co tam u Ciebie? Jak się czujesz? My w miarę na podobnym etapie jesteśmy, no troszkę mnie wyprzedzasz. Ja przez 70% dnia odczuwam podbrzusze, i trochę mnie to zastanawia bo niby pobolewanie we wczesnej ciąży jest normalne, ale żeby tak prawie cały czas.
 
No właśnie muszę dopytać z tym clexane, to już druga paczka na prywatną receptę, a przy poprzedniej procedurze miałam refundowane, właśnie dzisiaj stare papiery przeszukalam żeby się upewnić że tak było. Grano zamawiałam w Pharmacie de La Garde, około 52euro za sztukę.
Ja to mialam zawsze refundowane i tez od R-F.
 
Ja to mialam zawsze refundowane i tez od R-F.
Byłam w aptece odebrać Granocyte i przy okazji zapytałam, jeśli przyniosę refundowaną receptę to mogą skorygować transakcje i oddadzą mi różnice. Byłoby super bo sto ileś tam euro droga nie chodzi. Jutro jadę na drugą betę, będę znowu inne recepty brała to i z tym spróbuję.
 
Caly dzień siedziałam u szefa w gabinecie a ten drinowal i mi wymyslal i napiep….lal na wyniki wyborow 👍 Jutro go pewnie nie będzie - naszczescie ;) Po pracy zrobiłam obiad i stwierdziłam ze pojade do rodzicow - i jade a za mna jedzie jakies busisko i trabi !!!! to wkurzona mu zjechałam a jak mnie wyprzedzal to oczywiście się nie powstrzymałam i mu pokazałam fucka !!!!! ja patrze a to mój tata 😂😂😂👍👍👍👍 bo sobie busika kupil - zajechałam wyszłam z samochodu i mi tez pokazal fucka !!!!! 🤪🤪🤪🤪 no rodzina wariatow !!!! Pozniej się przejechałam - pierwszy raz jechałam busem - zajefajnie ;)
 
reklama
Do góry