reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Strasznie to wkurzające, ze nic nie można zaplanować, że zawsze coś wyskoczy... Jak nie urok to sraczka 🙄
Ja miałam histero ok 20dc czy po 20dc, coś takiego
Tak o to może i mi zrobia. Mi wcześniej lekarz mowil ze do 10 dnia cyklu robia. Ciekawa jestem co mi lekarz powie. Jeszcze prawie 8 h mi zostało ale nic jakos musze wytrzymać. Właśnie wstalam, cos zjemy i moze jakis spacerek nad morze sie przejdziemy😉
 
Cześć dziewczyny! Dzisiaj mija mi 14 dpt , wynik beta ujemny. Myślicie, że już w następnym cyklu będę mogła zrobić kolejny transfer? Mam jeszcze 2 zamrożone zarodki.
 
reklama
Jejku wiem co przeżywasz kochana, za każdym razem jak latałam na crio miałam takie obawy, że coś będzie nie tak i transfer się nie odbędzie ;( głupie to, jeszcze sobie dokładamy stresu. na nic nie masz już wpływu. Trzymam mocno kciuki żeby endo było piękne i gotowe 😘
Dziękuję kochana😘😘😘
 
Do góry