reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
reklama
Powolutku do przodu. Babcia pożegnana, samochód kupiony, na koncie pusto. Powoli będę wracać, jeszcze tylko musimy ozdrowieć, bo Maksiczek nas zaraził tym żłobkowym przeziębieniem czy cokolwiek to jest. Raczej nie korona, bo ani gorączki ani innych cudów nie mamy, a kaszel co prawda jest ale taki zwyczajny. Więc mam nadzieję, że już będzie dobrze. Co tam u Was?
Hej kochana . Autko kupione super . Pochwal sie chociaż jakie😉
No to kochana zdrowka dla calej rodzinki oby tylko na kaszlu się skonczylo.
My wlasnie dojeżdżamy do tunelu i zaraz bedziemy we Francji 😁😁😁 wiec na rano bedziemy w Niemczech u Lukasza brata. Odstawiamy auto do serwisu bo musimy jakis olej w skrzyni wymienić ponoc koszt to ponad 500 euro , ja pitole🤦‍♀️i mamy nadzieję ze do soboty to zrobia bo w poniedziałek musze byc w Gdyni.
Poza tym wszystko ok tylko sie modle zeby mi ten transfer zrobili bo mam zle przeczucia czy mi zrobia
 
Do góry