reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no to on mi wlasnie tez tlumaczyl ze to super ze przy takim estriadolu endo tak ladnie rosnie… dobra nie będę się ju w to dalej zaglebiac - co ma być to będzie, skontrolowal dwu - krotnie, nie będę mu wchodzić w kompetencje ;)
Hehe dobre sobie.... myślę że biedak, ten lekarz, to już się ciebie obawia. Dobrze wie, że nie ma sensu oszukiwać . Zresztą serio jemu też zależy i tego się trzymaj.
 
przepraszam za dużo mam dzisiaj jak na jeden dzień i dopiero zauwazylam ze pisalas ❤ ❤ ❤ bbbaarddzo się ciesze - przecież wiesz 😍😍😍 mialas troszenke wczesniej ode mnie stymulke dlatego tym bardziej mam do ciebie sentyment ;) Tym bardziej się ciesze bi malas dwa zarodki a pewnie liczylas na więcej i trochę się martwilas… UDALO się - z takimi wynikami to pewnie zwiastuje ciaze bez większych utrudnień ;) Zagladaj tu do nas częściej ;)
Widziałam 🤦🏻‍♀️ Ty jak zawsze masa przygod, ale najważniejsze, że zaraz transfer ❤️
U mnie przed transferem odeszła moja lekarka oraz embriolog. Chciałam zabierać że strachu oba zarodki na raz, ale porozmawiałam z Panią embriolog, której jak już mówiłam jak się nazywam to wiedziała która to ja 🤦🏻‍♀️ i powiedziała mi, że mam wierzyć w swoje dzieci i że są naprawdę ładne. Takiego mi to kopa i wiary dodało! Także Ty też wierz w swoje dziecię ☺️
I za Ciebie @fredka84 przeogromne kciuki ✊🏻😘❤️❤️❤️
 
Widziałam 🤦🏻‍♀️ Ty jak zawsze masa przygod, ale najważniejsze, że zaraz transfer ❤
U mnie przed transferem odeszła moja lekarka oraz embriolog. Chciałam zabierać że strachu oba zarodki na raz, ale porozmawiałam z Panią embriolog, której jak już mówiłam jak się nazywam to wiedziała która to ja 🤦🏻‍♀️ i powiedziała mi, że mam wierzyć w swoje dzieci i że są naprawdę ładne. Takiego mi to kopa i wiary dodało! Także Ty też wierz w swoje dziecię ☺
I za Ciebie @fredka84 przeogromne kciuki ✊🏻😘❤❤❤
mialas może podane oznaczenia - jaka morfologia blastek?
 
mialas może podane oznaczenia - jaka morfologia blastek?
Nie :) i nie chciałam tego wiedzieć. To dla mnie tylko literki, które powodowałyby u mnie zmartwienie. Wiem jak się nakręcam. A tak spokój ducha i wiara w to, że jest silny mój maluszek :) pewnie co innego zadziałało, ale najważniejsze, że zadziałało 😁😍
 
Nie :) i nie chciałam tego wiedzieć. To dla mnie tylko literki, które powodowałyby u mnie zmartwienie. Wiem jak się nakręcam. A tak spokój ducha i wiara w to, że jest silny mój maluszek :) pewnie co innego zadziałało, ale najważniejsze, że zadziałało 😁😍
TAK JEST !!! Jejeku jaka ty musisz być szczesliwa ❤ ❤ ❤
 
TAK JEST !!! Jejeku jaka ty musisz być szczesliwa ❤ ❤ ❤
Jestem ❤️ ale też bardzo się boję. Żeby to człowiek wiedział na sto procent, że się udalo. A tu milion niewiadomych 🤦🏻‍♀️ niby przyrosty i wartości lepsze niż ostatnio, ale to tylko liczby 🤷🏻‍♀️ macam się tylko po cyckach czy dalej bolą 🤦🏻‍♀️ nie mam kogo zapytać o objawy czy to wszystko jest normalne. Czuję się jak dziecko we mgle 😁 ale niech tak już zostanie ❤️😁
 
reklama
Jestem ❤ ale też bardzo się boję. Żeby to człowiek wiedział na sto procent, że się udalo. A tu milion niewiadomych 🤦🏻‍♀️ niby przyrosty i wartości lepsze niż ostatnio, ale to tylko liczby 🤷🏻‍♀️ macam się tylko po cyckach czy dalej bolą 🤦🏻‍♀️ nie mam kogo zapytać o objawy czy to wszystko jest normalne. Czuję się jak dziecko we mgle 😁 ale niech tak już zostanie ❤😁
a kiedy cie zaczely bolec? bo mnie jeszcze nie bola tylko czasami smyrna ;(
 
Do góry