reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie nie mam gdzie się wbić. Może coś jeszcze dzisiaj poszukam. W klinice nie chcieli mnie wpisać szybciej a w mojej opiece w pracy mają słabe usg i nie chcę się stresować. Pozatym moja pani dr ma urlop. Trochę czytałam i serducho może być nawet 35 dni od zapłodnienia. Przy słabszych zarodkach. Miałam blastkę czyli by wypadało 13.07. Straszny stres.
Przy dobrym usg będzie już słychać. A jakiej wielkości i kiedy był pęcherzyk? wiesz ja miałam przy synu pozna implantacje, w 18dpt pęcherzyk był malutki ale tydzień później w 25dpt było już serduszko. 35 dni od zapłodnienia to 30dpt więc u Ciebie za 3dni, bez sensu że karza Ci. Aż tydzień czekać, bo 35dni to raczej skrajne przypadki, po co mają tak długo Cię w niepewności trzymać..
 
reklama
Przy dobrym usg będzie już słychać. A jakiej wielkości i kiedy był pęcherzyk? wiesz ja miałam przy synu pozna implantacje, w 18dpt pęcherzyk był malutki ale tydzień później w 25dpt było już serduszko. 35 dni od zapłodnienia to 30dpt więc u Ciebie za 3dni, bez sensu że karza Ci. Aż tydzień czekać, bo 35dni to raczej skrajne przypadki, po co mają tak długo Cię w niepewności trzymać..
1.07 byłam pęcherzyk 7 mmm, a w pt. 03.07 zaczęły się krwawienia. Miałam usg w piątek ×2 i w pon. Pęcherzyk dalej był.
Wiem ,że bez sensu ale lekarze upieraja się, że już wtedy będzie wiadomo napewno. A niechce iść do pierwszego lepszego , bo nie wiem na kogo trafie i jaki będzie miał sprzęt;(. A stresu mi już dosyć
 
Miedzy 300 a 225 , Menopur
Ja przy stymulacji
1 menopur tylko od 2dc cyklu dawka ok. 150 potem zwiększana miałam tylko 3 komórki przy amh ok. 4.5
Druga stymulacja zaczęła się po owulacji gonapeptylem co drugi dzień od 2 dc menopur 225 potem już nie pamiętam musiałabym zerknąć na protokół i było już 9 komórek wszystkie dojrzałe. Dr mówił że mój organizm musi mieć duże dawki i długo być stymulowany
 
I tu się myślisz. To forum jest do tego, żeby sie wyżalić a nie znikać i sie chować po krzakach. A te, którym sie udało są tutaj po to, żeby wspierać i służyć dobrym słowem.

Tematem przewodnim jest "kto po in vitro" a nie "kto po nieudanyn in vitro", wiec jeżeli kogokolwiek razi to, że udzielają się osoby, którym sie udało to napiszcie o tym wprost. Ja osobiście mam wrażenie, że niektórym przeszkadza to i mają np. mi za złe, że sie udało za pierwszym razem. Ja się cieszyłam jak głupia każdym sukcesem na tym forum. Podziwiam każdą walczącą dziewczynę i trzymam kciuki za wszystkie staraczki.

Tylko nie rozumiem, jak można obwiniać kogoś o pisanie omswoich dylematach (szczegolnie, że nie zauważyłam żeby były to jakieś ogromne ilości postow na temat wozkow, tapet i ubranek) za to pisanie ile razy i w jakim miejsci uprawiało sie seks jest okej. No wybaczcie - ja tego nie pojmuję.

Przykre jest to, że osoby ktorym się udało są "dyskwalifikowane".

I zaskoczę Cię bazylia, ani na minutę nie zapomina się o cierpieniu i dołach jak już się uda.

Powodzenia wszystkim starającym się ✊✊✊✊

@Ananasowa93 nie ukrywaj się tylko pisz o wszystkim co Ci lezy na sercu, nie ma nic gorszego od zostawaniu z tym samemu.

A ja dziękuję wszystkim za każde dobre słowo, za zrozumienie i dobre rady. Za kciuki i wszystko dobre. I przepraszam, za drażnienie swoją obecnością.
Też tak myślałam, ale po wpisie bazylii czuje się z tego grona wyproszona. A narzucać się nie zamierzam bo nie chcę czuć sie winna temu, że ktoś przeze mnie o swoich problemach i rozterkach nie bedzie pisał. Więc będę Was wszystkie wspierać duchowo 😘 jesteście niesamowite i jestem pełna podziwu, że dajecie radę tyle przejść żeby wygrać tą cholernie ciężką i niesprawiedliwą bitwę ❤💪💪💪💪💪

Weź Kobito, bo tera ja Cię znajdę i do tyłka nakopię😘😘😘nie znikaj i nie przepraszaj.
Pamiętaj!!! 💓💓💓
Hej hej Kochana 😘 dzięki za pamięć 😘 a Ty tu nie miałaś wejść na forum dopiero w 6dpt?
Cześć wszystkim ☺
Nie jestem w stanie Was nadrobić. Gratuluję wszystkim, którym się udało! Za resztę trzymam kciuki ✊🏻😘
Zrobiłam sobie małą przerwę od forum. Czulam, że muszę się wyciszyć przed transferem. Dziś u mnie jest 9dpt i beta 142,5 ❤ w 7dpt beta 35,7. Czy taki przyrost jest ok? Jakiś kosmicznie duzy mi się wydaje. Tak ciężko uwierzyć, że się jak na razie udało 😍
A ta po przerwie wraca z takimi newsami😍😍😍😍💓💓💓💓kocham!

Doooooooooobry.
@Liliana87 co u Was?
@Netiaskitchen???? Jak tam?
@fredka84 transferujesz????? ✊✊✊✊
@Aaaanna ,j a k Obcy😁😁😁
@Camilleka, Wariocie, co u Ciebie???
@Ananasowa93 ,co u Ciebie?

Nie jestem w stanie nadrobić.
Zaczęłam i jakąś gownoburza znów... To se myślę - odpuszczam🤣🤣🤣🙈🙈🙈
@Tysiek777 , widzę, z walczysz znów ✊✊✊
Dobrych wieści Dziołchy i duuużo siły w tej nierównej walce💓💓💓
@Waleczna36 za Ciebie też kciukam✊✊✊😘😘😘
 
Hej hej Kochana 😘 dzięki za pamięć 😘 a Ty tu nie miałaś wejść na forum dopiero w 6dpt?
Cześć wszystkim ☺️
Nie jestem w stanie Was nadrobić. Gratuluję wszystkim, którym się udało! Za resztę trzymam kciuki ✊🏻😘
Zrobiłam sobie małą przerwę od forum. Czulam, że muszę się wyciszyć przed transferem. Dziś u mnie jest 9dpt i beta 142,5 ❤️ w 7dpt beta 35,7. Czy taki przyrost jest ok? Jakiś kosmicznie duzy mi się wydaje. Tak ciężko uwierzyć, że się jak na razie udało 😍
Boże Sols parówko kochana ❤️❤️❤️. Udało Ci się ❤️❤️❤️. Trzymam kciuki za dalszy etap do serduszka 😍😍😍
A na kalkulatorze sprawdzałaś przyrost? Bo ja to nigdy to takiego etapu nie dotarłam to i się nie znam 😜
 
Hej hej Kochana 😘 dzięki za pamięć 😘 a Ty tu nie miałaś wejść na forum dopiero w 6dpt?
Cześć wszystkim ☺
Nie jestem w stanie Was nadrobić. Gratuluję wszystkim, którym się udało! Za resztę trzymam kciuki ✊🏻😘
Zrobiłam sobie małą przerwę od forum. Czulam, że muszę się wyciszyć przed transferem. Dziś u mnie jest 9dpt i beta 142,5 ❤ w 7dpt beta 35,7. Czy taki przyrost jest ok? Jakiś kosmicznie duzy mi się wydaje. Tak ciężko uwierzyć, że się jak na razie udało 😍

Woow ale bombę nam tu zrzuciłaś :D Super, fantastyczne wiadomości ❤ ❤ ❤ ❤
 
reklama
Do góry