reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj okropna diagnoza, nie zazdroszcze. To cholerstwo dość trudno zdiagnozować. U mnie też było podejrzenie i też nie chcieli laparo zrobić....

Niestety Twoje objawy moga na to wskazywać no ale nigdy się nie ma pewności jak się tego nie wybada.

Coś lekarz mówił co dalej z staraniami??
Ale przecież wynik musi być wyższy od 0,5 A u Ciebie jest 😀więc na spokojnie będzie kwalifikacja do refundacji
 
W Warszawie jest 0.7 i do lekow i do dofinansowania invitro🙂
Kumam.Jednak na swoim przykładzie wiem,że jest tak,że amh się może zwiekszyc: moja lekarka z Invimedu powiedziała,że czasem jak się trochę postymuluje jamniki to amh wzrasta. W październiku miałam ok 1,13,może 1,2 A teraz przed stymulacja w czerwcu 2,46 wiec😁,może najpierw spróbować porozmawiać z lekarzem i może zaproponuje jakaś minimalna dawkę hormonów,żeby pobudzić jajniki?
 
Beta teraz nie ma sensu, u mnie bardzo szybko ostatnio przyrastala a i tak się skończyło klapą.. Najważniejsze jest serduszko, ja bym nie czekała aż tydzień. który u Ciebie dpt? U mnie amh skakało więc sama nie wiem jakie już jest, pęcherzykow za wiele nie było więc okaże się 20tego na usg ile tym razem jest tych antralnych.. Jak mniej niż 5to chyba dam jednak spokój
Dziś 27 dpt.
Mam nadzieję, że dadzą ci wieksze dawki leków i wyskoczą jajeczka.
 
reklama
Do góry