reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć Dziewczyny 😘 Zrobiłam wynik AMH i aktualnie wynosi 0,63 😞 A to oznacza, że nie będę miała refundacji leków... Czy któraś z Was miała podobny wynik i mimo tego udało się jej uzyskać kilka komórek? Dodatkowo lekarz kazał mi zrobić CA125, wynik 64, a norma do 35. Zadzwoniłam dzisiaj do niego i powiedział, że prawdopodobnie mam wieloogniskową endometriozę. Zapytałam o laparoskopię i jakieś próby leczenia, to powiedział, że laparo tylko potwierdzi diagnozę, ale tak naprawdę to jest poważny zabieg i każde grzebanie w okolicy jajników może tylko pogorszyć sprawę. Nie wiem już co myśleć i robić z tym wszystkim. Poza tym, że moje miesiączki są dosyć obfite i tego, że mój brzuch jest często wzdęty oraz tego, że czasem podczas seksu zaboli mnie w środku, to nie mam innych objawów. Mimo tego boję się, że jest tam niedobrze z tą endometriozą... Dodam, że 12 lat temu miałam usuwaną operacyjne torbiel na lewym jajniku, podobno po operacjach i poronieniach endometrioza często szaleje. A poronienie miałam w listopadzie 2019... Czy macie jakieś doświadczenia w temacie endometriozy? Czy mój lekarz ma rację? No i czy znacie dobrego specjalistę w tej dziedzinie? 😞

Oj okropna diagnoza, nie zazdroszcze. To cholerstwo dość trudno zdiagnozować. U mnie też było podejrzenie i też nie chcieli laparo zrobić....

Niestety Twoje objawy moga na to wskazywać no ale nigdy się nie ma pewności jak się tego nie wybada.

Coś lekarz mówił co dalej z staraniami??
 
Dla mnie amh to pojęcie dość mocno względne, i myślę że różne rzeczy mają wpływ na jego spadki i zwyżki. Jestem dobrym przykładem na to, gdyby zrobić wykres z moich wyników to wyszłoby z tego pasmo górskie.
Potwierdzam! Moje 3 wyniki to 1.76, tydzień później 0.56, po stymulacji 5.7 - wszystkie robione w różnych dc i różnych labach
 
W pon punkcja,a dzisiaj transfer 2 zarodków. W sumie na 9 pobranych komórek,6 zaplodnionych, do transferu 3 dniowego przetrwało 5 klasy 1 (najwyzszej).3 pozostałe zostają w hodowli do stadium blastocysty i jak przetrwają to będą pojedynczo mrożone.Test mam zrobić 20.07,chyba oszaleje do tego czasu😬
 
reklama
Znaczy, znaczy.....u mnie była ciąża 😜😜😜 tylko beta niziutka. Wcześniej przez rok co miesiąc robiłam testy i nigdy nie było kreski nawet po tygodniu 😂😂😂
Bardziej chodziło mi o to, że każdy producent testu mówi, że wynik jest wiążący tylko przez określony czas...
Oczywiście trzymam za każdą z Was kciuki i mam nadzieję, że nawet najbledsza kreska pojawiająca się po tygodniu będzie znaczyła upragnioną ciąże... :)
 
Do góry