reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

....to racja nikt nas nie doceni....najlepiej bysmy pracowaly jak mroweczki czyli non stop...ja dzis uslyszalam w pracy na zebraniu ze powinnysmy pracowac nie do15 tylko po godzinach....do 20... bo duzo pracy.....haha ja kiedys bylam taka glupia i siedzialam po godzinach i ..... ani orderu ani nic........glupiego robota...:angry:.
 
reklama
baśka82 bardzo mi przykro. Masz jeszcze mrozaczki, więc w nie wierz, ja trzymam kciuki. Ja gdyby nam się nie udalo, musiałabymm zaczynać wszystko od początku, a na to nas już nie stać.
jeśli chodzi o pracę, to ja właśnie dzięki ciąży ewakuowałam się z toksycznej atmosfery w pracy i do tej pory siedzę w domku. Od razu tak planowaliśmy, że po około roku znów zacznemy się starać, więc poszłam na wychowawczy. Teraz znów ciąża, a potem to zobaczymy czy inna praca od razu czy znów na chwilę na wychowawczy, bo tam już na pewno nie wrócę.
 
basia82- poprostu poszłam na L4, chorowałam u psychiatry, aby zus się nie doczepił, no i na szczęście udało mi się zaciążyć

AgniesiaP- powiedz mi jak z kasą na wychowawczym i jak teraz z procedurami jak zaszłaś w ciąze, czy przechodzi się z wychowawczego na L4, jak to wygląda?
 
czesc dziewczyny....
melduje sie jak zawsze.u mnie wszystko ok.@ nie ma,bole troche ucichly,piersi bola ale juz nie tak mocno,za to od wczoraj boli mnie krzyz czuje sie jak stara babka.jesze tylko 2 dni i beta,ale mam pietra........
AgniesiaP
ty to jestes normalnie szczesciara.........ciesze sie ze tobie sie tak wszystko udaje,oby tak dalej.....
 
reklama
Do góry