reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lolitka- specu :) i Dziewczyny,

gdzie moge znaleźć wartości referencyjne do badań czystości pochwy i wymazu z kanału szyjki macicy?

Mam wynik biocenozy i nie potrafie go zinterpretować:
leukocyty 10-15
nabłonki liczne
flora bakteryjna +++
pałeczki kwasu mlekowego +
trichomonas vaginalis -
grzyby -

Czy mam rację nie iść na histeroskopie bez wyniku badania kanału szyjki? powinien być jutro przed zabiegiem jeśli nic nie urosło, ale nie mam pewności że będzie. Bardzo bym nie chciała żeby mi 'popchnięto' jakies paskudztwo dalej w głab pochwy- to by dopiero oznaczało leczenie i powikłania...
 
reklama
hej dziewczyny.... witam w piekna niedziele...wlasnie wrocilam z weekendu...i mysle ze dobrze ze sie na weekend wybralam za miasto do rodzinki.....juz nie moglam, glowa mi pekala, myslalam tylko jak to bedzie (i w domu i w pracy):cool2:jak wyjdzie ta pierwsza wizyta....co mi lekarz powie, krotki, dlugi, jak wyniki.....a to juz niedlugo bo za 11 dni i kilkanascie godzin......
dziewczyny jak dobrze rozumiem - dł.prot. to od 1 wizyty dostane (mozliwe) 21 dni anty od wizyty? a potem miesiaczka i po miesiaczce stymulka okolo 6 dni (po czy jak sie zacznie miesiaczka)... czy w trakcie stymulki jade do kliniki czy po tych 6 dniach dopiero.? a potem jakies inne leki... kurcze juz sie gubie
czy ktoras z was byla w Bocianie w Białym.? jak tam jest czy ktos wie?
 
beta

znalazlam cos a propo badania czystosci pochowy. dobrze wytlumaczone jest
Centrum Bada Mikrobiologicznych i Autoszczepionek z.o.o.

Dzieki Lolitka,
też trafiłam na ten link ale kurcze co pracownia to inaczej wyniki opisuje i nie sposób samemu zinterpretować która ma się grupę. Chyba musze sie zdać (a moje zaufanie niewielkie...) na lekarkę która ma mi histero robić... Troche pękam że mi macicę zarażą przy okazji tego zabiegu i zamiast pomóc zaszkodzą...

Lolitka,
właśnie dostałam prywatną wiadomość że niedobrze z tym moim wynikiem, za dużo paskudztw oprócz tych 'dobrych' bakterii. Odwołam jutrzejszy zabieg z nadzieją że umówia mnie na następny i pójdę na wizytę i leczenie- jeśli sie okaże że trza wybić robale...:)
A co u ciebie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam z rana........
ja jak zwykle juz ganiam.....
im blizej robi sie do testu tym bardziej zaczynam sie denerwowac.boze toz to juz w czwartek,boje sie ze nadzieja prysnie jak banka mydlana. poza tym czuje sie ok.piersi juz tak nie bola ,brzusio tak troszeczke,jak narazie nie czuje nic ani na ciaze ani na @.
dzisiaj 10dpt i zaczynam sie martwic,nie chce myslec nawet ze sie nie uda,musialabym zaczynac wszystko od zera nie mam eskimoskow.
mialam podany tylko 1 zarodeczek ktory przetrwal do transferu,reszta padla.cholera jaki ten swiat niesprawiedliwy jest.......
 
Baśka1: Mnie lekarz właściwie nie pytał o zdanie, tj. czy chcę czy nie chcę iść na zwolnienie. Po prostu mi je dał a ja wcale nie protestowałam, bo i tak nie miałam zamiaru pracować. Tyle czekałam na tą ciążę, że po pierwsze nie pozwolę sobie teraz na żadne ryzyko a po drugie chcę mieć nieograniczony czas na cieszenie się moim odmiennym stanem.

Chanelini: Czyli kazali Ci testować dopiero 14 dpt. Ale Ci dali na wstrzymanie. Nie korci Ciebie żeby już sprawdzić co tam słychać? Żadko ostatnio piszę, ale czytam Was codziennie i z niecierpliwością czekam na Twoje wyniki. Wierzę, że jest ok.
 
Lusia82
korci mnie i to jak,ale sie boje jak cholera,bo tak nadzieja jeszcze jakas jest ,a jak sprawdze szybciej to moze byc po tej nadzei.poza tym nie kazali mi robic zadnych sikancow bo sa nie wiarygodne i kazali cierpliwie czekac 14 dni.wytrzymalam juz tyle to te pare dni tez dam rade.
 
Baśka1
user-offline.png
ja bralam norprolac prawie rok bo mi prolaktyna niechciala spasc i bralam do momentu zajscia w ciaze
 
reklama
chanelini ja nie mam kompletnie żadnych objawów. Nawet przez jeden dzień nie bolały mnie piersi, brzuch tylko troszeczkę ćmi, spać się nie chce, napadów na ogórki kiszone nie mam. Sama już trochę schizuję, że może pięknie było ale się skończyło... Jutro 3 weryfikacja i zaczynam robić w porty, a taka byłam spokojna, jak jeszcze nie wiedziałam, że maleństwo się wgryzło.
Beta a może jak by lekarze z kliniki zobaczyli wyniki, to nie trzeba by było odwoływać histero? Daj znać co u Ciebie.
 
Do góry