reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień doberek dziewczynki:)A mój M oczywiście w pracy,ja pozostawiona samotnie:(Kurczę jak ja bym chciała być już w trakcie tej całej procedury:(:(Trochę muszę nadrobić co u kogo bo kilka dni mnie nie było....:):)Buziaki
 
reklama
szarlotka80
glowa do gory,zobaczysz ani sie obejrzysz a bedzie po wszystkim........
najdluzej trwala w moim przypadkuta czesc papierkowa(ale to dlatego ze podchodzilam w niemczech i czekalam na zgode ubezpieczenia ktore pokrywa 50% kosztow).sam protokol zlecial niewiadomo kiedy...
 
Szrenata! Na początku na wizycie dostajesz anty lub inne tabletki (zależy z jakim problemem) czekasz na okres. Na tej wizycie dostajesz też receptę i możesz od razu wykupić hormony do stymulacji na ok.6 dni w Artemidzie (jest szybciej i taniej niż w aptece). Zastrzyki robisz sobie w domu. W brzuszek. Mi zastrzyki robił mąż. Na tej wizycie dowiesz się którego dnia musisz przyjść na kolejną wizytę (w określonym dniu stymulacji). Wtedy musisz być pomiędzy 9-10godz. na pobranie krwi i tego samego dnia ale kilka godzin później na usg. Zwykle powtarza się badanie krwi 4-5 razy(co dzien lub dwa dni) w zależnośći jak rosną twoje pęcherzyki. Ja też mam sporo do Białego (100km) i nigdy nie zostawałam w Białym. A punkcję i transfer faktycznie nasz w szpitalu na ul. Skłodowskiej.
 
Witam :) i od razu Gratuluje nastepnym przyszlym mamusiom :) A ja bylam wczoraj w klinice w NL. i dostalam termin na pierwsza wizyte 20.07 wiec jeszcze troche czasu i mam sie zglosic z mezusiem ,a najgorsze jest to ze nie wiem jak to bedzie bbo 23 jadziemy do polski na 3 tyg na urlop wiec pewnie to wszystko opozni ale powiem Wam jak jusz wrocilam do domu i siadlam to az mi sie lezki zakrecily bo doszlo do mnie ze moze juz nie dlugo i nam sie uda :)milego dnia wszystkim
 
Baśka1:Dziękuje bardzo za odpowiedż.Ja póki co robię rozeznanie,bo myślę zrobic 2 podejście w pażdzierniku.A jak jest ze zwolnieniem z pracy,wypisują od punkcji czy wcześniej?
Widzę że wczoraj miałaś transfer,więc mocno trzymam kciuki:-)

Za channelini też bo niedługo testuje:-)
 
Baśka1
no to zycze milego wysiadywania jajek,zycze aby cos sie ci z tego wyklulo.......

szrenataaa
nie bede dziekowac zeby nie zapeszac.....

jestem dzis 8dpt,jeszcze troche do odczekania.........ja nie wiem dziewczyny co z tymi moimi cyckami sie dzieje,powoli staniki robia mi sie za male.czemu one mi tak urosly i bola cholernie mocno.........tez tak mialyscie??????
 
Chanelini i Szrenata!!!!!
Wielkie dzięki za pamięć. Mam tym razem wielkie nadzieje, aż boję się myśleć o tym że może mi nie wyjść.
Szrenata: zwolnienie wystawiają na taki termin jaki poprosisz. Może to być nawet na czas stymulacji. Nie ma problemu, najmniejszego. Acha .... wszystkie zwolnienia wystawiają w Artemidzie, nie w szpitalu (o zwolnieniu mówisz przy rejestracji, musisz mieć tyklo wszystkie swoje dane i firmy).
Chanelini! Ja też mam potężne mleczarnie. To od tych hormonów. A sutki to mnie bolą najbardziej.
Kobitki może brałyście coś takiego jak NORPROLAC? Strasznie źle się po tym czuję.

Szrenata! Gdzie miałaś pierwszą próbę? szkoda że nie udaną:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny,
Jestem zaskoczona ile Was tu jest i ile w temacie powstało postów.
Nie sposób tego wszystkiego przeczytać, a potrzebuję pilnej rady.
Jesteśmy już po bezowocnych inseminacjach i teraz czeka nas in vitro. W aktualnym cyklu jem tabletki anty. i między 19 dnia cyklu mam umówioną wizytę. Niestety wcześniej musimy podjąć decyzję o urlopie i chciałabym, żeby In vitro nie kolidowało w żaden sposób z urlopem.
Na razie wiem, że są protokoły krótkie i długie. Ale nie wiem jak to wygląda w praktyce. Czy po ostatniej tabletce anty zacznę być od razu stymulowana? Kiedy w takim wypadku mogę się spodziewać punkcji? (wiem że transfer odbywa się 3-5 dni od punkcji). Jakie są zalecenia do doboru protokołu? Mam dość wysoki poziom FSH i z pewnością będzie to mieć wpływ na wybór protokołu – przy inseminacjach nie miałam problemu ze stymulacją – jednak możliwe, że miałam same pęcherzyki bez komórek.
Wierzę w Wasze doświadczenie i wiedzę i liczę na szybką odpowiedź, która pomoże mi podjąć decyzję co do urlopu.
Życzę Wam wszystkim owocnych starań!
Andziunia
 
Chanelini! ja bralam NORPROLAC i tez sie po tym zle czulam najlepiej biez przed samym spaniem to przespisz to
ja bynajmniej tak bralam i sie dobrze czulam w dzien
 
reklama
Baśka1!!!W Krakowie w Parens.Wiem że mój lekarz zrobił wszystko żeby było ok,ale ja mam endo i komóreczki były słabiutkie,i akurat wszystkie przy ogniskach,dlatego myślę o Białymstoku bo lekarze mają większe doświadczenie.Z 8 pobranych komórek 5 zapłodnionych,2 podane w 3 dobie i 3 obumarły.Doczytałam też na tym forum że estradiol ma decydujące znaczenie a mój był niski.:-(
Bardzo się cieszę że jest to forum bo wiele faktów dowiedziałam się stąd.Przeczytałam je od początku do końca ale nie jestem w stanie zapamiętać przypadku kazdej dziewczyny.Zaraz cofne się i przeglądne Twoje wpisy żeby mieć lepsze rozeznanie.Pozdrawiam!!!!;-)
 
Do góry