reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Pierwsze 5 lat nie była moja szefowa, a potem po półtora roku zaszłam w ciaze i zniknęłam na półtora roku [emoji16][emoji1787] Po powrocie z macierzyńskiego widziałam, że nie dam sobie na głowę wejść, weszłam na ścieżkę wojenna i kilka razy otworzyłam sobie na nia paszcze i mialam spokój - aż do kolejnego ciążowego l4 [emoji12]
Liczę na to, że teraz po powrocie mnie zwolnią [emoji16][emoji16]
Mojego męża siostra na wychowawczym została bo się z szefową nie może dogadać od lat. Liczy na to że zwolnią te szefowa zanim siostra wróci do pracy. 🥴
 
Ostatnia edycja:
reklama
Spokojnie na razie bez paniki. Póki beta HCG jest ok 1000 to ryzyko pęknięcia jajowodu ( który jest najczęstszą choć nie jedyna lokalizacja ciąży pozamacicznej ) jest znikome.
Na razie za 2 dni powtórz beta HCG i poczekaj na USG w którym przy wartości ok 1000 powinno być coś już widać.
Większość tego typu ciąż ( jesli ona wogole jest pozamaciczna bo tego tylko pi beta HCG nie da sie stwierdzić) ulega samoistnie poronieniu.
Powikłania występują jeśli już kiedy do poronienia nie dojdzie i ciaza cały czas się rozwija najczęściej ok 6-7 tyg. ciąży. Wynika to z tego że wcześniej najczęściej ciężarne USG nie robią bo nie widać serca więc nie chce się denerwować. Ale Ty USG masz dużo szybciej więc będzie ok.
Niestety ale zawsze trzeba pamiętać za in vitro to też większe ryzyko ciąży ektopowej dlatego monitoruje się ja praktycznie od pierwszych dni.
Zazdroszczę że wiesz co z Tobą będzie.
Coraz bardziej paraliżuje mnie strach.
Boże moja siostrę ledwo odratowali..
 
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
Dobrze że dajesz sobie czas na smutek. W końcu przezywasz strate. Smucę się z Tobą. Pamiętaj że po każdej burzy świeci słońce.
 
Mojego męża siostra na wychowawczym została bo się z szefową nie może dogadać od lat. Liczy na to że zwolnią te szefowa zanim siostra wróci do pracy. [emoji3061]
Ja mam 4 miesiące macierzyńskiego, potem miesiąc wakacji. Reszta jest bezpłatna. Na pewno zostanę w domu 4 czy 5 miesiecy dluzej, ale z jednej pensji z dwojka dzieci żyć nie chcemy, więc wrócić muszę niestety.
 
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
Trzymaj się Kochana ❤ 😢 Pamiętaj że po burzy zawsze wychodzi słońce.
 
Bardzo Ci współczuję ja też liczyłam że jednak podskoczy. Pamiętaj że to mimo wszystko oznacza że coś się zadziało. A jak zadzialo się raz zadzieje się i drugi to tylko kwestia czasu. Twój czas na pewno jeszcze przyjdzie musisz po prostu poczekać. A teraz poplacz posmuc się napij się jak lubisz zjedz coś super dobrego. A potem wróć i walcz dalej o swoje wymarzone szczęście.
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro [emoji173]
Trzymajcie się kochane [emoji3059]
 
Jaki los bywa przewrotny i okrutny 😢. Ja też kiedyś nie chciałam mieć dzieci i teraz karma wróciła 🙁

A wpier*dol za głupie gadanie chcesz? A ja od zawsze chciałam dzieci i to był moj jedyny cel w życiu - rodzina. I też "nie działam jak powinnam" więc puknij sie e czułko i nie szukaj w sobie winy jo?

@Hope1989 przytulam Cię z całych sił 😘😘😘😘😘 popłacz, popraw koronę i wracaj do nas 😘😘😘
 
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
Przykro mi kochana... Trzymaj sie cieplutko🥰
 
reklama
Spokojnie na razie bez paniki. Póki beta HCG jest ok 1000 to ryzyko pęknięcia jajowodu ( który jest najczęstszą choć nie jedyna lokalizacja ciąży pozamacicznej ) jest znikome.
Na razie za 2 dni powtórz beta HCG i poczekaj na USG w którym przy wartości ok 1000 powinno być coś już widać.
Większość tego typu ciąż ( jesli ona wogole jest pozamaciczna bo tego tylko pi beta HCG nie da sie stwierdzić) ulega samoistnie poronieniu.
Powikłania występują jeśli już kiedy do poronienia nie dojdzie i ciaza cały czas się rozwija najczęściej ok 6-7 tyg. ciąży. Wynika to z tego że wcześniej najczęściej ciężarne USG nie robią bo nie widać serca więc nie chce się denerwować. Ale Ty USG masz dużo szybciej więc będzie ok.
Niestety ale zawsze trzeba pamiętać za in vitro to też większe ryzyko ciąży ektopowej dlatego monitoruje się ja praktycznie od pierwszych dni.
Dziekuje, trochę mnie pocieszylas [emoji8]
 
Do góry