reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰

Bardzo jest mi przykro😥... Trzymaj się kochana ❤️
 
reklama
Tak. Za kazdy przepracowany rok musieliby zapłacić mi równowartość półtora miesiącznej pensji [emoji16] Czytaj zwolnienie oznaczałoby masę kasy plus całkiem ładny zasilek przez 2 lata, więc tak - chętnie [emoji16][emoji16]
A to super, tak samo jest we Francji, także jak się już chce odejść, to fajnie żeby zwolnili 😉, to będziemy trzymać kciuki, żeby tak było 😁😘
 
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
Przykro mi:(
Trzymaj sie dzielnie❤️❤️❤️
wiem ze to ciezko, ale jednak to DOBRY znak ze byla implantacja
Odpoczywaj😘😘😘
 
4BF6DF34-31F7-437F-AF55-3A79B18991B6.jpeg
Kochane moje
Komu wyszly mutacje takie jak mi?
Jakie leki do transferow na to dostalyscie??
 
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
Przykro mi kochana. Trzymaj sie ❤
 
reklama
Do góry