reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i proszę, dziś piękna współpraca😊❤️
Wszystko widać pieknie było, żadnego chowania się, 450g maleństwa 😊
Wszystko na swoim miejscu, pysiak słodki 🥰
No i dzisiaj to tak "tu główka, a tu w przekroju, polozenie miednicowe, tu kość udowa, a tu nerki, a tu pecherz, a tu rączki, a widzi pani łokieć, a tu dłon i paluszki itd." 😊😊😊
Wszystko prawidłowo, zapowiada się duży zawodnik, stopy też konkret😀i oby tak dalej wszystko na spokojnie🥰
Ale dzidziuś już 😍😍😍
Aż się rozczuliłam nóż kurczę☺️ 😛🙈
Cudowny widok ❤️
 
Ja miałam kategoryczny zakaz zajścia w ciaze przez pół roku. Tylko mi nie usuneli jajowodu, lecz go ratowali a to chyba tyle mniej więcej czasu potrzeba na zagojenie. Poza tym ja naprawdę mialam trudna sytuacja bo laparotomia byla ze wskazań życiowych. Gdyby ktoś porządnie się mną zajął gdy zaczęły się plemienia to nie byłoby takiej sytuacji..

Kochana, myśl pozytywnie. Cos się zadzialo! A kto wie, przecież jeszcze nic nie wiadomo. Może to naprawdę totalny leniuch się trafił!!!
U mnie zaczelo się w momencie kiedy zaczęłam plamic a w macicy nic nie zobaczyli . Najpierw zrobili lyzeczkowanie, ale beta nadal rosła więc podali mi metotrexat i po tym beta zaczęła spadać. Miałam zakaz starań 6 do 12 miesięcy
 
Nooo to wychodzi na to, ze jeszcze wiele z nas się spotka razem na jakiejś grupie dla alkoholików 😂😂😂
Taki rest jest czasami potrzebny, a nawet wskazany! cieszę się, ze fajnie spędziłaś weekend 😎 😘
To znaczy ze za dwa tyg przyjeżdżacie już przygotowywać się do transferu? Najpierw histero, tak? Bardzo się cieszę ze idzie coś do przodu 🙃😘❤️
Tak za dwa tygodnie wyjezdzamy ale jedziemy na troche do Łukasza brata i do Slubic do jego babci. Planujemy 13 lipca byc juz w Gdyni i zostajemy tam 10 dni. Narazie nie mamy jak podejsc do histeroskopii . Postanowiliśmy ze jak sie teraz nie uda to w na pewno zrobimy to badanie przed kolejnym transferem. Narazie próbujemy bez bo mozemy maksymalnie zostac miesiac w Polsce.
 
reklama
Do góry