reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Będzie dobrze. Dacie radę pytanie nie czy tylko kiedy. Najpewniej jak każdy tu kiedy już wydaje się że wszystko stracone nadzieja upada pojawiają się 2 kreski.[emoji3][emoji3]
Kochana @fredka84 dziekuje, ze pytasz i pamiętasz [emoji8]kiepsko się czuje i nie umiem oderwać myśli od tego jednego tematu .. za kilka dni mamy wizytę w klinice . Powoli staram się nastawić, ze będą nam proponować adopcje.. nie umiem jeszxze rozmawiać z mężem na ten temat . Wogole nie poruszamy tematu ivf. Ja zaraz rycze, on nie chce żebym ryczała i tak jakoś żyjemy sobie. Wczoraj buszując na insta , szukając inspiracji do domu, ogrodu , wpadł mi w oko post ... patrze a to nasz ogród .. [emoji15]weszłam na profil i okazalo się , ze to profil kobiety ...., która tu mieszkała przed nami ... przeglądam foty, cofam się o rok, dwa, trzy , dziesięć ... okazuje się , ze Ci ludzie , od których kupiliśmy dom także mieli problem z płodnością i także podchodzili do ivf i kobieta przepięknie opisuje swoją trudna drogę na insta .. mieszkajac tutaj udało im się po wielu próbach zajść w ciąże i dziś są rodzicami prawie 2 letniego chłopca .[emoji3590]Zryczalam się przy tym niesamowicie . Maz mówi / ten dom ma dobra energię - nam tez się tutaj uda.. [emoji1374]
 
Ja pierdziulę Caro 😱😍❤. Wreszcie kochana się doczekałaś😍😍😍. Ściskam mocno, boś Ty bratnia dusza i długo na forum gnijesz 😘😘😘
Ja uważam, że za długo;))
Powinno być pyk i już;)
Długa droga jeszcze przedemna, teraz zaczynam się dopiero martwić bo to dla mnie nowa sytuacja. Do tej pory beta 0, ryk ,reset i powrót do walki.
Miałam 2 zarodki ciekawe czy dwa zostały 🤔
 
Ja uważam, że za długo;))
Powinno być pyk i już;)
Długa droga jeszcze przedemna, teraz zaczynam się dopiero martwić bo to dla mnie nowa sytuacja. Do tej pory beta 0, ryk ,reset i powrót do walki.
Miałam 2 zarodki ciekawe czy dwa zostały 🤔
Wygląda na jeden, przynajmniej beta tak przepowiada :)
 
Ale p4zyrost jak dla mnie dobry. Przyrasta w normie . Dalej jesteś w grze. [emoji3][emoji3]
17 dpt 111
Dziś 21 dpt 640

Boje się dzwonic, bo wiem że powie że mało [emoji24][emoji24][emoji24]
Kalkulator mówi że średni dwudniowy przyrost 140%

Kur.wa przyrosty mam cały czas dobre. Jestem nadal 3 dni w plecy tak jakby
 
Hej kochana no weekend chyba za dobrze😜. Zrobilismy imprezke z naszymi przyjaciółmi i strasznie sie spilam🤣🤣🤣wczoraj nie wstalam nawet z łóżka bo kac byl straszny. Chyba potrzebowalam takiego resetu glowy przed tym wszystkim. Zaczynam sie stresować. Jakies zle przeczucia mam . Nie wiem dlaczego 😞
A ogólnie to malo sie tu pojawiam bo zapierdzielam w domu i w ogrodzie ale w tym tygodniu odpuszczam i mam zamiar troche odpoczac bo za 2 tyg wyjezdzamy😁
Nooo to wychodzi na to, ze jeszcze wiele z nas się spotka razem na jakiejś grupie dla alkoholików 😂😂😂
Taki rest jest czasami potrzebny, a nawet wskazany! cieszę się, ze fajnie spędziłaś weekend 😎 😘
To znaczy ze za dwa tyg przyjeżdżacie już przygotowywać się do transferu? Najpierw histero, tak? Bardzo się cieszę ze idzie coś do przodu 🙃😘❤️
 
Przypomniała mi się taka jedna historia, co prawda nie na temat imienia dla dziecka, bo nie mam jeszcze takiego sprecyzowanego.
W zeszłym roku dowiedziałam się, że znajomi zaliczyli wpadkę i nie było by to nic nadzwyczajnego tylko jej siostra powiedziała mi, że to jest bardzo niechciane dziecko[emoji46] Oni mają 40 lat, stwierdzili że są za starzy, że to psuje ich plany bo oni są w trakcie budowy domu i mają już jedno i nie chcą tego kolejnego. Jak ja to usłyszałam to myślałam że wyjdę z siebie, a my byliśmy w trakcie badań przed pierwszym podejściem. Powiedziałam tylko żeby się cieszyli z tego że jest w ciąży bo wiele par ma z tym problem i że trzeba było wcześniej pomyśleć żeby się zabezpieczać a nie teraz się użalać jacy to są pokrzywdzeni, bo nie chcieli mieć więcej dzieci. A najlepsze jest to że przy pierwszej ciąży mieli problemy żeby zajść, też się starali kilka lat i latali po jakiś profesorach. Od tego momentu przestaliśmy się z nimi prawie widywać bo tak nas zezłościło[emoji34] Ludzie nie doceniają tego co inni bardzo pragną a nie mogąood tak.
W moim otoczeniu 3 dziewczyny usunęły ciążę, wszystkie z wpadek.

Jedna, bo partner nie chciał, w ogóle nie chcą dzieci.
Druga, bo nienawidzi dzieci (sama tak powiedziała).
Trzecia, bo w trudnej sytuacji życiowej (co jestem w stanie jeszcze zrozumieć)... Ta trzecia starała się o córkę też około roku.

Tylko, że ja mieszkam w Niemczech, a tu przerywanie ciąży jest dozwolone.
 
reklama
[emoji3][emoji3] śliczny chłopak. Rosnijcie zdrowo.
No i proszę, dziś piękna współpraca[emoji4][emoji3590]
Wszystko widać pieknie było, żadnego chowania się, 450g maleństwa [emoji4]
Wszystko na swoim miejscu, pysiak słodki [emoji3059]
No i dzisiaj to tak "tu główka, a tu w przekroju, polozenie miednicowe, tu kość udowa, a tu nerki, a tu pecherz, a tu rączki, a widzi pani łokieć, a tu dłon i paluszki itd." [emoji4][emoji4][emoji4]
Wszystko prawidłowo, zapowiada się duży zawodnik, stopy też konkret[emoji3]i oby tak dalej wszystko na spokojnie[emoji3059]
 
Do góry