reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
😂😂😂. Już widzę to dziecko jak dwie sieroty się za to zabiorą 😂
Mój pojechał na piwo do kolegi a niby wypił już 4👿. A musi mnie jeszcze koniecznie bzyknac bo mam owulkę, no zaj.ebię go🤷
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 no uplakalam sie
😂😂😂😂😂 jak to sie stalo ze okresujemi o owulujemy w tym samym czasie ;) Moj to sie tylko zawsze dopytuje kiedy ta ONIULACJA 👍👍👍bedzie ;) Ty wiesz ze kiedys weszlam do jego gabinetu a tam na stronie owulacja !!!😍😍😍 Az dziwne ze twoj nie siedzi w garniaku wyczesany i nie czeka ;) Jak to Łukaszowi opoiwedzialam - i ze jeszcze sama z siebie sie smialas - to udawal ze sie nie smieje a tylko nos mu chodzil 👍👍👍i jablko Łukasza ;)
 
A propos gaci... Właśnie zaszalałam 😂i kupiłam gacie od mamyginekolog😊od razu dla mnie, dla mamy i babci🙈Na prezenty (niezłe prezenty, co? 😂😂😂).
Zobaczymy czy to rzeczywiście taka dobra jakość. Któraś z Was testowała?
ŁŁoooo dla mnie to wyzsza szkola jazdy ;) a jakie sa? ze niby rozszerzane na brzuch czy o co chodzi?
 
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 no uplakalam sie
😂😂😂😂😂 jak to sie stalo ze okresujemi o owulujemy w tym samym czasie ;) Moj to sie tylko zawsze dopytuje kiedy ta ONIULACJA 👍👍👍bedzie ;) Ty wiesz ze kiedys weszlam do jego gabinetu a tam na stronie owulacja !!!😍😍😍 Az dziwne ze twoj nie siedzi w garniaku wyczesany i nie czeka ;) Jak to Łukaszowi opoiwedzialam - i ze jeszcze sama z siebie sie smialas - to udawal ze sie nie smieje a tylko nos mu chodzil 👍👍👍i jablko Łukasza ;)
Kuwa płaczę 😂😂😂
Mój przyjechał, zaraz sprawdzę w jakim stanie 🤔. Jutro z sypialni na wózku inwalidzkim będę zjeżdżała 😂. Po schodach 😅😅😅
 
Niunku tak sobie myslalam wlasnie o tych brwiach permanentnych (ty tez nasza siorrrrra - tak przy okazji ) Dlugo sie to robi?
Trzeba godzinę-dwie siostrzyczko 🙂😁
Zależy jaka metoda, Microblaiding to tak z dobra godzinę, to jest metoda włosa, robi się to takim penem, nie maszynka i wszystkim polecam na początek 🤗 wyglada bardzo naturalnie, ale nie dla wszystkich, np tłusta skóra odpada, bo włoski się zleją.
Serio jak się zdecydujesz, to daj znać znajdę kogoś najlepszego w okolicy, bo w tej branży wiele osób się zna nawzajem, a ja większość szkoleń robie w Pl, bo poziom jest wyższy.
No chyba ze.... jak się spotkamy to ja przyjadę z całym sprzętem 😁😁😁
 
reklama
Do góry