reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, mieszkanie sprzedane na 99%, ci ludzie mówią że się w życiu nie rozmyslą ale jak we wtorek dostanę zaliczkę to będę pewna 😊. Już dziś chcieli dać, ale my się nie spodziewaliśmy, że w ciągu jednej doby od wystawiemia na Facebooku mieszkanie się sprzeda 😱. I nawet żadnych umów sobie nie podrukowalam w pracy ani nic.
Jak wychodziliśmy z mieszkania to ta matka z córką 50 razy się pytały czy na pewno im sprzedam, w końcu moja siostra zażartowała: Wera, weź przysięgnij 😂. One stoją i na mnie patrzą wyczekująco, to przysiegnelam😂. One się cieszą a moja siostra mówi że ja nie wiem czy w Boga wierzę i hu... z tego przysięgania😂😂😂. Ale cyrki 😂
16-trgo będę miała super dzień, i lekarz i podpisanie umowy, ciekawe co się spie.r.doli😅
Super! Hihi Twoja siostra niezła aparatka 😂😂😂 padłam 😁
 
reklama
Uwierz, ja też nigdy nie bylam - możesz mojego męża zapytac [emoji1787] ale zdałam sobie sprawę, że nic mi nie da takie pesymistyczne myślenie, ba, wręcz przeciwnie, sciagało w dół.. lata szkolne kiedy człowiek wolał się nastawić na 3 a dostając 5 mega się cieszył już dawno minęły [emoji2356] teraz kuzwa dzieje się prawdziwe ŻYCIE i trzeba walczyć! I po tych ciągłych pechach w końcu przychodzi szczescie. Zaczyna się od małych kroczkow- i tak się u Was zaczyna dziać ;)
Ave Satan 😊. Nagram Cię na kasetę i będziesz mi to powtarzać 😊
Ten satan to mój żart dziewczyny wierzące 😊
 
Bank Cioddał kasę?
To w PL chyba nie przejdzie [emoji1787][emoji16]
Tak bank mi oddał pieniądze, dlatego że usługa nie została zrealizowana, a Ryanair wysłał maila, że zwróci pieniądze a tego nie zrobił. Brat ma w innym banku niż ja i też odzyskał wszystkie pieniądze, warto spróbować
 
Tak bank mi oddał pieniądze, dlatego że usługa nie została zrealizowana, a Ryanair wysłał maila, że zwróci pieniądze a tego nie zrobił. Brat ma w innym banku niż ja i też odzyskał wszystkie pieniądze, warto spróbować
Soooryyy ale nie a rady 😂 😂 😂 co sie odezwiesz to zawsze mysle o: jak to bylo??? Kluchy z duuu....pppyyyy ;)
 
reklama
Do góry