reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O mojej siostrze można książkę napisać. Pierwsza ciąża naturalna książkowa. Po kilku latach ciąża pozamaciczna. Pęknięty jajowód, krwotok wewnętrzny. Ledwo ja odratowali. Mnóstwo błędów lekarzy po drodze. Jakich to komplikacji nie miala.
Ogólnie i Rad.wan i Lewan.dowski wymiekli.
Po paru latach odpuscila
Prof Radwan?
 
reklama
W zeszłym roku jakoś w wakacje jak mi wykryli to kazali brać glukofage chyba 850 ale potem była jakaś afera że te leki były skażone czy coś i kazali mi natychmiast odstawić, od tamtej pory nic nie biorę. Widziałam właśnie wasze posty o IO i dałyście mi do myślenia czy nie zacząć brać jak najszybciej bo może pomoże cosik.
Jestem z Pabianic a miałam już dwie stymulacji. Po pierwszej 4 jajeczka i 2 zapłodnione, podali mi 3dniowego a drugi nie rozwinoł się, beta zero i zostaliśmy z niczym. Przy drugiej stymulce 12 jajeczek, 6 zapłodnionych ale tylko 2 blastki i zamrożone bo mnie przestymowali, potem korona i dopiero w maju podali mi pierwszego, a teraz będzie drugi.
Kochana tak byla afera jakos chyba w listopadzie ze meta jest rakotworcza bo z Chin dodawali jakies usbstancje - tez mi kazali Ra..wan natychmiast odstawic... Ale za dwa tygonie zaczelam brac i nic sie nie dzieje- mysle ze jesli masz duza IO to jest wrecz wskazana...
 
Dziewczyny, mieszkanie sprzedane na 99%, ci ludzie mówią że się w życiu nie rozmyslą ale jak we wtorek dostanę zaliczkę to będę pewna 😊. Już dziś chcieli dać, ale my się nie spodziewaliśmy, że w ciągu jednej doby od wystawiemia na Facebooku mieszkanie się sprzeda 😱. I nawet żadnych umów sobie nie podrukowalam w pracy ani nic.
Jak wychodziliśmy z mieszkania to ta matka z córką 50 razy się pytały czy na pewno im sprzedam, w końcu moja siostra zażartowała: Wera, weź przysięgnij 😂. One stoją i na mnie patrzą wyczekująco, to przysiegnelam😂. One się cieszą a moja siostra mówi że ja nie wiem czy w Boga wierzę i hu... z tego przysięgania😂😂😂. Ale cyrki 😂
16-trgo będę miała super dzień, i lekarz i podpisanie umowy, ciekawe co się spie.r.doli😅
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, mieszkanie sprzedane na 99%, ci ludzie mówią że się w życiu nie rozmyslą ale jak we wtorek dostanę zaliczkę to będę pewna 😊. Już dziś chcieli dać, ale my się nie spodziewaliśmy, że w ciągu jednej doby od wystawiemia na Facebooku mieszkanie się sprzeda 😱. I nawet żadnych umów sobie nie podrukowalam w pracy ani nic.
Jak wychodziliśmy z mieszkania to ta matka z córką 50 razy się pytały czy na pewno im sprzedam, w końcu moja siostra zażartowała: Wera, weź przysięgnij 😂. One stoją i na mnie patrzą wyczekująco, to przysiegnelam😂. One się cieszą a moja siostra mówi że ja nie wiem czy w Boga nie wierzę i hu... z tego przysięgania😂😂😂. Ale cyrki 😂
16-trgo będę miała super dzień, i lekarz i podpisanie umowy, ciekawe co się spie.r.doli😅
Nic się nie spierdoli. Teraz już będzie dobrze !!!
 
Z tego wszystkiego zapomniałam nowa różę wstawić, nie ma że boli, macie podziwiać
czy się podoba czy nie 😂
15919888514041747110280.jpg
 
Dziewczyny, mieszkanie sprzedane na 99%, ci ludzie mówią że się w życiu nie rozmyslą ale jak we wtorek dostanę zaliczkę to będę pewna [emoji4]. Już dziś chcieli dać, ale my się nie spodziewaliśmy, że w ciągu jednej doby od wystawiemia na Facebooku mieszkanie się sprzeda [emoji33]. I nawet żadnych umów sobie nie podrukowalam w pracy ani nic.
Jak wychodziliśmy z mieszkania to ta matka z córką 50 razy się pytały czy na pewno im sprzedam, w końcu moja siostra zażartowała: Wera, weź przysięgnij [emoji23]. One stoją i na mnie patrzą wyczekująco, to przysiegnelam[emoji23]. One się cieszą a moja siostra mówi że ja nie wiem czy w Boga nie wierzę i hu... z tego przysięgania[emoji23][emoji23][emoji23]. Ale cyrki [emoji23]
16-trgo będę miała super dzień, i lekarz i podpisanie umowy, ciekawe co się spie.r.doli[emoji28]
Nic się nie spierdoli, bo zepsułoby mi rocznicę [emoji12][emoji12]
Gratki, musisz jakiś alkohol postawić z tej okazji [emoji16] albo przynjamniej coś mi upiec [emoji16][emoji1787]
 
Dziewczyny, mieszkanie sprzedane na 99%, ci ludzie mówią że się w życiu nie rozmyslą ale jak we wtorek dostanę zaliczkę to będę pewna 😊. Już dziś chcieli dać, ale my się nie spodziewaliśmy, że w ciągu jednej doby od wystawiemia na Facebooku mieszkanie się sprzeda 😱. I nawet żadnych umów sobie nie podrukowalam w pracy ani nic.
Jak wychodziliśmy z mieszkania to ta matka z córką 50 razy się pytały czy na pewno im sprzedam, w końcu moja siostra zażartowała: Wera, weź przysięgnij 😂. One stoją i na mnie patrzą wyczekująco, to przysiegnelam😂. One się cieszą a moja siostra mówi że ja nie wiem czy w Boga nie wierzę i hu... z tego przysięgania😂😂😂. Ale cyrki 😂
16-trgo będę miała super dzień, i lekarz i podpisanie umowy, ciekawe co się spie.r.doli😅
No i supcio !!!!!!!! Ciesze sie razme z Toba ❤ ❤ ❤ A teraz przysiegnij ze uwierzysz w tego swojego bejbika, ktori Ci zaraz podaja ;) I wiesz co??? Przysiegnij jeszcze ze zrobisz sobie jakies male co nie co - 😂😂😂 w sensie jakies zakupy ubraniowe cio ??? Mi to zawsze poprawia humor - przyszla moja przesylka z H&M i juz mialam wam robic houl - ale wole nie draznic 👍👍👍
 
Nic się nie spierdoli, bo zepsułoby mi rocznicę [emoji12][emoji12]
Gratki, musisz jakiś alkohol postawić z tej okazji [emoji16] albo przynjamniej coś mi upiec [emoji16][emoji1787]
Ja ciągle w to nie mogę uwierzyć, mówię Ci 😱. Na razie to chyba taka pierwsza fajna sytuacja w tym roku nam się przydarzyła, bo tak to z wszystkim problemy 😅
 
reklama
Do góry