reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jakoś inne miasta kojarzą mi się z zadupiem niż Rzeszów 😊to miasto bardzo lubię i miło wspominam czas kiedy pracowałam na wschodzie i mój teren dochodził aż do Łańcuta. Mam znajomego w Rzeszowie i zawsze tak robiłam, żeby po pracy móc napić się z nim browara na rynku 😀
Noooo @nieagatka ja tam studiowałam na tym zadupiu 😂😂😂 toz to piękny wschód Polski 😁
 
1591802951854.jpeg

Noooo kochane moje dziewczynki - jestem dumna z mojego miasta !!!!! Na TVN24 ;) Szkoda ze nie moglam wyjsc z pracy to by mnie pierwsza tam zobaczyli 😂 😂 😂
 
reklama
Trzeba się na chrzciny szykować 😛 Jak my sie wyrobimy? Jeszcze u @nieagatka trzeba imprę z korpo zaliczyć
No i zrzute trzeba na kolejny wozek😉a tak powaznie to sie ciesz bo uwazam ja za nasza ambasadorke❤Bardzo za nich trzymalam kciuki i ciesze sie bp oni dadza temu dziecku naprawde duuuuzo milosci😍z reszta jak kazda z nas😁❤❤
 
Do góry