reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Hejka dziewczyny 💁🏼‍♀️
Korzystając z pięknego letniego 😂 dnia na Islandii - 12 stopni 😑
Iiii cudownej wiadomości, że można lecieć do pl to „ogłaszam” wielką wyprz 😎
Także mam na sprzedaż:
1) Lutinus 66 szt (10.2021) - 300 zł
2) Prolutex 14 szt (4 szt - 11.2020, 5 szt - 03.21) - 180 zł
3) Relanium 32 szt (12 szt - 09.2023, 20 szt - 04.2024) - 15 zł
4) Clexane 14 szt (09.2021) - 70 zł
5) Prenatal Uno 39 szt (07.2021) - 25 zł
6) Folik (12.2021) - 10 zł
7) Acard 75 mg/150 mg - 10 zł
8) Estrofem (02.2023) - O zł
9) Witamina PP 11 szt (02.2022) - O zł
10) Eutyrox 25 50 szt (05.2022) - O zł
11) Pregna 14 szt - O zł

Mąż leci 21.06 więc po tym okresie jest możliwa wysyłka ;)
Ale arsenał :)
 
reklama
No nie do konca mozna nazwac to kompromisem bo jednak o AK mam nawet nie wspominac ;( Tzn narazie o tym mamy nie myslec ;) Poweidzial ze mamy czas i jedyne co moze mi obiecac to to ze zrobi wszystko zebym urodzila NASZE dziecko ;) No i chyba narazie odpuszcam ten temat... Zdazyl dzisiaj i przyjechal po mnie w czasie ale sie okazala ze ja mam jeszcze prace do zrobienia to stal przed zakladem z pol godziny - no i jak wychodzilam i zobaczylam go w tej bialej koszuli ❤ ❤ ❤ weszlam do samochodu a on caly czas nawijal przez głosno - mowiacy i oczywiscie Jacku jestesmy na glosnomowiacym i jest przy mnie moja zona ( czy wasi tez tak robia? - jak by mial jakies tajemnice rzede mna - ale on zawsze tlumaczy ze za kazdym razem trzeba informowac swojego rozmowce ze jest na glosno) No to jak sobie tak gadal to sie przelamalam - a przeciez juz mi sie czas do konca tygodnia koczyl a w glowie milion sposbow na rozpoczecie rozmowy ;) To go zlapalam za UDO;) On sie pojrzal - ja sie pojrzalam WYMOWNIE ;) jacku mam awarie -oddzwonie - i zjechal z drogi ;) No i nie musielismy rozmawiac ;) Bylo ❤❤❤ jak za pierwszym razem - NIE !!! LEPIEJ !!! No i pozniej przez pol godziny mnie glaskal po glowie i to on tlumaczyl - troche go rozumiem - chociaz nie do konaca - ale nie chce mi sie juz tego ciagnac... Jak trzeba bedzie to wtedy znowu wrocimy do tematu ;) Myslicie ze psotawil na swoim? I ze zle zrobilam? Niiieeeeee :-) :):-) :):-) :) na razie jestem szczesliwa ❤ Pozniej bede sie martwic ;) Przyjechalismy do domu, wlazlam pod prysznic no i byla powtorka ;) Az sie wtydze jak to pisze - ale skoro owulka jest to czemu nie ;) Wyslalam mu na maila z cocido termomixa liste zakopow i pojechal do sklepu - obiecal ze jutro pojedziemy na pol dnia i obiad do moich rodzicow - no i przemuysli czy mnie pusci od oniedzalku sama do pracy - no i na rolkach moge kolo domu pojezdzic - jutro wam wysle zdjecie ;) Naiwna jestem ? Chyba nie chce o tym dzisiaj myslec WIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZROBIE CIASTO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dobrzee zrozumiałam? Brał Cie u aucie?😂😂😉
 
Ja juz wracam do domu po transferze. Relanium jakos na mnie nie zadzialalo🙄tzn nic mi nie odbilo. Transferowali 10 blastom zarodka klasy A 3 dniowego. @Liliana87 tez mnie dlugo szorowali,az patyczkow braklo😂 nir wiem co zrobie jak sie nie uda bo pani embriolozka mowila ze z mrozonrk dotychczas 1 transfer sie nie udal i mam nawet nie wazyc sie zanizac jej statystyk😂a ja jej ze u mnie immunologia szwankuje to tylko spojrzala grozna mina hihi. Juz pisalo niedawno ale kiedy po 3 dniowym zarodku mozna najwczesniej betowac bo msm zalecenie za 10 dni?
 
Ja juz wracam do domu po transferze. Relanium jakos na mnie nie zadzialalo🙄tzn nic mi nie odbilo. Transferowali 10 blastom zarodka klasy A 3 dniowego. @Liliana87 tez mnie dlugo szorowali,az patyczkow braklo😂 nir wiem co zrobie jak sie nie uda bo pani embriolozka mowila ze z mrozonrk dotychczas 1 transfer sie nie udal i mam nawet nie wazyc sie zanizac jej statystyk😂a ja jej ze u mnie immunologia szwankuje to tylko spojrzala grozna mina hihi. Juz pisalo niedawno ale kiedy po 3 dniowym zarodku mozna najwczesniej betowac bo msm zalecenie za 10 dni?
Najwcześniej 8dtp
 
Ja juz wracam do domu po transferze. Relanium jakos na mnie nie zadzialalo[emoji849]tzn nic mi nie odbilo. Transferowali 10 blastom zarodka klasy A 3 dniowego. @Liliana87 tez mnie dlugo szorowali,az patyczkow braklo[emoji23] nir wiem co zrobie jak sie nie uda bo pani embriolozka mowila ze z mrozonrk dotychczas 1 transfer sie nie udal i mam nawet nie wazyc sie zanizac jej statystyk[emoji23]a ja jej ze u mnie immunologia szwankuje to tylko spojrzala grozna mina hihi. Juz pisalo niedawno ale kiedy po 3 dniowym zarodku mozna najwczesniej betowac bo msm zalecenie za 10 dni?
Ja robilam test w 9dpt i wcześniej bety bym nie robila...
 
reklama
Do góry